Субсидії
Субсидії torange.biz

ВР посилила контроль за державними виплатами та субсидіями – що має змінитися

Читайте по-русски
Закон про моніторинг державних виплат взяли в цілому

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон №1231 про верифікації та моніторинг державних виплат. "За" проголосувало 249 депутатів.

Проєкт авторства глави фінансового комітету парламенту Данила Гетманцева має підвищити адресність і ефективність держвиплат, сприяти розвитку "справедливої ​​системи соціального забезпечення", а також забезпечити ефективне використання бюджетних коштів.

У законі також йдеться про те, що верифікація державних виплат – це комплекс заходів зі збору та перевірки достовірності інформації, поданої для призначення, нарахування та здійснення державних виплат – соцдопомоги, субсидій, дотацій тощо.

У прес-служба Міністерства фінансів зазначають, що документ визначить основні етапи верифікації та моніторингу виплат, а також перелік інформації, яка подається для верифікації.

У Мінфіні кажуть: очікують, що закон сприятиме підвищенню адресності держвиплат, раціонального використання бюджетних коштів, мінімізує втрати бюджету від шахрайства в соціальній сфері та автоматизує перевірку держвиплат.

Соцвиплати і субсидії
Соцвиплати і субсидіїminfin.com.ua

Як повідомляв 5.UA, у Мінсоцполітики пояснили, чому на субсидії виділили менше грошей. 

Попередній матеріал
НАБУ затримало Гладковського (оновлено)
Наступний матеріал
Оновлений порядок перетину лінії розмежування на Донбасі відклали на місяць – причини
Loading...