Проєкт закону про Держбюджет на 2020 рік
Проєкт закону про Держбюджет на 2020 рік 5 канал

Вітчизняних постачальників руди з міжнародного ринку можуть витіснити росіяни – нардеп про законопроєкт 1210

  Читайте по-русски
  Законопроєктом пропонується підвищити не тільки ставку рентних платежів, а й істотно розширити базу оподатковувань

  Прийняття Верховною Радою законопроєкту 1210 в запропонованому вигляді призведе до катастрофічних наслідків для українського гірничо–металургійного комплексу. Про це заявив народний депутат Муса Магомедов, передає "Мінпром".

  Нардеп наголосив, що законопроєктом пропонується підвищити не тільки ставку рентних платежів, а й істотно розширити базу оподатковувань. Це призведе до того, що рентні платежі в Україні будуть у 10 разів вищими, ніж у Росії.

  "Наші вітчизняні постачальники руди не зможуть бути конкурентоспроможними і будуть змушені піти з далеких ринків, які відразу ж займуть росіяни", – сказав він.

  За оцінками Магомедова, унаслідок прийняття законопроєкту експорт залізорудної сировини може скоротитися на 70%.

  "У такому вигляді приймати законопроєкт неприпустимо, і я сподіваюся, що депутати правлячої коаліції виявлять мудрість і не допустять, щоб у Кривому Розі люди залишилися без роботи", – сказав він.

  Магомедов акцентував, що зниження обсягів виробництва руди в Україні неминуче призведе до скорочення надходжень до держбюджету. Він навів оцінку міжнародної компанії PWC, згідно з якою, в разі прийняття законопроєкту в нинішньому вигляді надходження до бюджету скоротяться на 2,4 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Геращенко про зміни до Кримінального кодексу: "Ми змогли зупинити його перетворення на інструмент для репресій"
  Наступний матеріал
  Законопроєкт 1210: Гетьманцев пообіцяв ознайомитись із кожною пропонованою правкою
  Теги: