Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Законопроєкт 1210: Гетьманцев пообіцяв ознайомитись із кожною пропонованою правкою

  Читайте по-русски
  У Верховної Ради буде два тижні на опрацювання правок, сказав урядовець

  Скандальний податковий законопроєкт 1210 до другого читання буде доопрацьовано на 50-70%. Про це заявив нардеп від партії "Слуга народу", глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передають "Економічні новини".

  "Законопроєкт 1210 не обговорюється в авральному режимі. Ми не поспішаємо з ним. Скільки ви збиралися б обговорювати? Рік, пів року? Ми діємо абсолютно в рамках регламенту. Ми внесли його в перших числах вересня, вчора (30 вересня - ред.) ми його рекомендували до першого читання. Верховна рада внесе його до порядку денного, проголосує в першому читанні, після чого у нас буде два тижні для поправок. А після цього - час для того, щоб над поправками працювати", - розповів Гетманцев.

  Глава комітету також повідомив, що підготовку до другого читання скорочувати не будуть. За його словами, голосування по законопроєкту у Верховній Раді може відбутися вже цього тижня.

  "Вчора під час комітету я спеціально під стенограму сказав, що не буде жодної депутатської поправки, яку ми не розглянемо, яку ми відхилимо, не заглибившись в її суть. І це стосується не тільки депутатських поправок, це стосується і поправок бізнесу", - запевнив Гетманцев.

  Він повідомив, що робочі групи по законопроєкту вже зараз напрацьовують поправки до другого читання.

  "Дуже багато чого ми враховуємо. Правильно сказала вчора Ніна Южаніна (член комітету, партія" Європейська солідарність "- ред.), що приблизно на 60% законопроєкт буде переглянутий до другого читання. Я не знаю точно - на 60%, на 50% або на 70%, але ця цифра буде десь в цьому проміжку", - прогнозує нардеп.

  Нагадаємо, Данило Гетманцев також повідомив, що до законопроєкту 1210 можуть внести пропозицію про підвищення ставки ренти на марганцеву руду з 5% до 6,25%.

  На думку металургів, наслідки змін до Податкового кодексу, які передбачені законопроєктом 1210, для економіки будуть порівнянні з кризою 2008 року.

  Попередній матеріал
  Вітчизняних постачальників руди з міжнародного ринку можуть витіснити росіяни – нардеп про законопроєкт 1210
  Наступний матеріал
  Фемінізація по-арабськи: Саудівська Аравія дозволить жінкам служити в армії
  Теги: