bykvu.com

Від сьогодні офіційно стартує проект "ProZorro.Продажі"

  У рамках реалізації проекту 32 організатори електронних торгів уже отримали ключі доступу

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Громадська організація "Transparency International Україна" (ТІ Україна) підписали офіційний договір про взаємодію в пілотному проекті з продажу активів неплатоспроможних банків. Також підписано Регламент роботи нової електронної торгової системи. Про це йдеться у повідомленні на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  Спільна робота над документами тривала майже два місяці, і їх підписання дало офіційний старт впровадженню у життя "пілоту" нової системи продажу активів неплатоспроможних банків "ProZorro.Продажі".

  "ТІ Україна" в рамках реалізації пілотного проекту забезпечує створення та функціонування електронної системи торгів, яка будуються на принципах електронної системи публічних закупівель ProZorro. А найголовніше – здійснює повноваження її адміністратора. Крім того, ще одним обов'язком "ТІ Україна" стане забезпечення збереження та цілісності даних, внесених до центральної бази даних (ЦБД) системи", – йдеться в повідомленні.

  Уже до початку жовтня 2016 року "ТІ Україна" має підготувати та передати на узгодження Фонду проекти технічних вимог та технічного завдання до нової системи торгів. Прогнозними параметрами продуктивності нової електронної системи передбачається можливість одночасного проведення 20 аукціонів за годину та до 200 аукціонів на добу.

  "Документарне забезпечення було одним з найскладніших етапів у підготовці пілотного проекту "ProZorro.Продажі". Нам було важливо ретельно узгодити обов'язки сторін і регламент роботи системи. Решта – справа техніки: відпрацювання процедур, тестування системи, приєднання майданчиків буде відбуватися максимально швидкими темпами", – зазначив Олексій Соболeв, керівник пілотного проекту "ProZorro.Продажі".

  У рамках реалізації проекту 32 організатори електронних торгів уже отримали ключі доступу до прототипу центральної бази даних. В основу нової системи електронних торгів, розробкою якої у співпраці з Фондом займається команда ProZorro, покладено принцип рівноправного доступу як потенційних покупців, так і організаторів торгів до виставлених на продаж активів. Нова система має підвищити конкуренцію, що у свою чергу сприятиме збільшенню надходжень від продажу активів неплатоспроможних банків та дозволить Фонду у більш повній мірі задовольнити вимоги кредиторів неплатоспроможних банків.

  Як повідомляв 5.ua, завдяки ProZorro вдалося зекономити майже 3 млрд грн бюджетних коштів.

  Попередній матеріал
  Розстріли на Майдані: експертиза довела, що смертельну кулю по активістові випустили зі зброї командира "Беркуту"
  Наступний матеріал
  "Ми пригиналися так, що й миші б позаздрили": бійці розповіли про "затишшя" на Маріупольському напрямку

  Шимків: Реформа державних закупівель ProZorro вже незворотна

  У Мінекономторгівлі відзвітували про перші успіхи системи Prozorro: економія суттєва

  У Мінекономрозвитку розповіли, де найбільше чинять опір системі ProZorro

  Заступник голови Мінекономрозвитку: Скільки допоможе заощадити бюджету система ProZorro

  Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

  Грановський: Систему ProZorro неможливо обвести