Шимків: Реформа державних закупівель ProZorro вже незворотна

За оцінками експертів ProZorro заощадила Україні близько 3 млрд грн

Робота над ProZorro нині продовжується. Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив заступник глави АПУ Дмитро Шимків. 

"До цієї реформи долучилося дуже багато людей. Є велика група, яка працює над ProZorro, і робота продовжується. Найголовніше, що ми ставили за задачу завжди – це побудова інституції державних закупівель через електронну систему закупівель. І сьогодні є законодавство, є постанова уряду. Всі перейшли і повинні використовувати ProZorro. Є великий супротив ще в деяких місцях. Хтось пояснює, що це неможливо або намагається надурити систему, але це незворотно", – наголосив Шимків.

За його словами, вже перейдено той рубікон, коли повернення до паперових торгів буде виглядати рудиментом і здивуванням. "Сьогодні в нас є випадки, коли великі суми коштів економляться завдяки ProZorro. Це факт. І зараз пояснити, що ми повинні відмінити отаку велику економію. Це реформа, яка відбулася", – наголосив Шимків.

Як повідомляв 5.ua, 12 серпня 2016 року заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов заявив, що завдяки ProZorro вдалося зекономити майже 3 млрд грн бюджетних коштів

Попередній матеріал
Під Броварами фура збила групу велосипедистів, є жертви
Наступний матеріал
В очікуванні нападу: як відсвяткували перший дзвоник у прифронтовому Троїцькому

У Мінекономторгівлі відзвітували про перші успіхи системи Prozorro: економія суттєва

У Мінекономрозвитку розповіли, де найбільше чинять опір системі ProZorro

Заступник голови Мінекономрозвитку: Скільки допоможе заощадити бюджету система ProZorro

Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

Грановський: Систему ProZorro неможливо обвести

З 1 серпня в Україні всі держзакупівлі здійснюватимуться через систему ProZorro