Наталія Микольська 5 канал

В Україні створять Раду з міжнародної торгівлі

  Рада має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародної торгівлі в Україні

  Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

  "Чому це важливо? Питання міжнародної торгівлі стосуються не лише Мінекономрозвитку, а й багатьох інших центральних органів влади. Досі не існувало єдиного органу для їх обговорення та координації. Тепер виконання цих функцій візьме на себе Рада з міжнародної торгівлі, і ми сподіваємося, що перші результати не змусять на себе чекати", – написала вона.

  За словами Микольської, Рада з міжнародної торгівлі має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародної торгівлі в Україні. Рада працюватиме як дорадчий орган, забезпечуючи ефективну взаємодію між урядом і бізнесом у чотирьох напрямках: спрощення процедур торгівлі, просування експорту, розробка стратегії та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівлі, поліпшення системи митно-тарифного регулювання та торговельного захисту.

  Також зазначено, що утворення Ради передбачене Планом заходів із впровадження Експортної стратегії: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України на 2017–2021. Рада координуватиме реалізацію Дорожньої карти та моніторитиме її виконання.

  Попередній матеріал
  Геращенко назвала ключову вимогу для демілітаризації Донбасу
  Наступний матеріал
  "Кури не винні": В Австрії 7 тис. курей випали з фури і заблокували автобан

  Кабмін ухвалив законопроект про "спрощену приватизацію": що передбачено

  Європарламент підтримав надання додаткових торговельних преференцій Україні

  Засідання Кабінету міністрів - відео

  З 1 липня скасовано держрегулювання цін на продукти харчування

  У Кабміні спростували інформацію щодо повторної кібератаки

  Кабмін зазнав чергової хакерської атаки