Питання до дискусії:
- Яку кількість енергії було вироблено в Україні за 2018 рік та чи достатній її обсяг?
- Які плани щодо кількості вироблення електроенергії на 2019 рік і чи буде її обсяг збільшено порівняно з минулим роком?
- Які ГЕС та ГАЕС почали будувати та реконструювати у 2018 році? Які будівельні роботи будуть продовжені у 2019 році?
- Перспективи розвитку компанії, в тому числі продовження будівництва Дністровської ГАЕС, реконструкція наявних і будівництво нових об'єктів гідроенергетики, зокрема Канівської ГАЕС та Каховської ГЕС-2.
- Основні напрацювання підприємства щодо питань екологізації сучасного виробництва електроенергії. Для чого потрібна Стратегія корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ "Укргідроенерго" та чи є вже якісь результати її реалізації?
- Проведення модернізації та реконструкції обладнання ГЕС та ГАЕС у поточному році – що вже вдалося зробити і які плани на наступний рік?
- Співпраця з іноземними партнерами, нові технології у будівництві та модернізоване обладнання.
- Інвестиції в компанію. Чи достатньо коштів на стабільну роботу та розвиток підприємства.
На всі ці та багато інших актуальних запитань у вівторок, 18 грудня, відповів гендиректор "Укргідроенерго" Ігор Сирота.
Довідка. ПрАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять дев'ять станцій на річках Дніпро та Дністер – Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС. Будуються Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2. У 2017 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства становила 103, а їхня сумарна встановлена потужність досягла 5747. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти й потужності, мобільний аварійний резерв в об'єднаній енергосистемі України.