Енергія води: як Україна перейматиме досвід Європи та Азії в гідроенергетиці

У середу, 5 вересня, о 14:15 в ефірі "5 каналу" гостем програми "Час: Online" став гендиректор "Укргідроенерго" Ігор Сирота, який розкав про перспективи розвитку гідроенергетики в Україні

Питання для дискусії:

  • Чи достатня кількість електроенергії на сьогодні виробляється в Україні та чи здатна наша країна забезпечити себе сама?
  • Які прогнози балансу електроенергії на 2019 рік?
  • Скільки ГАЕС налічується в Україні та які найбільші з них?
  • Чи оснащені вони сучасною технікою?
  • Які інноваційні технології та знання можна запозичити для розвитку українських ГАЕС у країн Європи та Азії?
  • Чи не зашкодить розбудова Дніпровської та Канівської ГАЕС екології України? Чи долучатимуться до роботи над цими проектами фахівці-екологи?

На всі ці та багато інших актуальних запитань у середу, 5 вересня, о 14:15, відповів гендиректор "Укргідроенерго" Ігор Сирота.

Довідка. ПрАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять дев’ять станцій на річках Дніпро та Дністер – Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС. Будуються Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2. У 2017 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства становила 103, а їхня сумарна встановлена потужність досягла 5747. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, мобільний аварійний резерв в об'єднаній енергосистемі України.

Попередній матеріал
Відбиття атаки на Приазов’ї: оприлюднено відео підготовки української авіації
Наступний матеріал
Лікарні, що не опублікують списки наявних безоплатних ліків, позбавлятимуть ліцензії – МОЗ