ЗСУ, українські військові
ЗСУ, українські військові Військове телебачення України

Відбиття атаки на Приазов’ї: оприлюднено відео підготовки української авіації

У ході тренування відпрацьовувалася ціла низка питань

Днями в частинах та підрозділах авіації та протиповітряної оборони Об'єднаних Сил за наказом Командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва було проведено комплексне тренування чергових сил. До тренування були залучені сили та засоби винищувальної, штурмової, транспортної авіації Повітряних Сил, армійської авіації Сухопутних військ, частини та підрозділи зенітних ракетних військ ПС, ППО СВ, підрозділи РТВ, РЕБ та розвідки Повітряних Сил. Про це повідомляє прес-служба ОНС в Facebook.

"В ході тренування відпрацьовувалась ціла низка питань. Основні з них – це ведення радіолокаційної розвідки, прорив системи ППО, нанесення ударів штурмовою авіацією по визначених надводних та морських цілях в умовах інтенсивного застосування засобів ППО та РЕБ, перехоплення та знищення винищувальною авіацією повітряних цілей, знищення повітряних цілей підрозділами ЗРВ Об'єднаних сил. Під час тренування авіація Об'єднаних сил діяла з основних та оперативних аеродромів із відпрацюванням питань розосередження. Мета тренування досягнута, всі завдання особовим складом виконані", – зазначено в повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко розповів про військову співпрацю в рамках місії Unifire, у межах якої канадські, шведські і датські інструктори навчають українських військовослужбовців. 

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – відео
Наступний матеріал
Енергія води: як Україна перейматиме досвід Європи та Азії в гідроенергетиці

"Шторм-2018": неймовірні фото з командно-штабних навчань на Херсонщині

Готові до нападу з моря: оприлюднено вражаючі фото навчань

Реагування на загрози з моря: оприлюднено вражаюче відео навчань ЗСУ

Підготовка до Дня Незалежності: включення з масштабної репетиції параду в центрі Києва

Над Києвом помітили військові винищувачі – пояснення від Міноборони

"Урагани" напоготові: в ООС влаштували видовищні навчання реактивної артилерії – відео