Київська ГЕС

Чи здорожчає електроенергія для українців та чи небезпечна дамба Київської ГЕС – відео

У середу, 30 травня, о 14:00 в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" говорили про проблеми та перспективи української гідроенергетики з гендиректором "Укргідроенерго" Ігорем Сиротою
  • Чи достатня кількість електроенергії виробляється в Україні та чи здатна країна забезпечити сама себе?
  • Чи необхідне будівництво ГАЕС в Україні та чи вдасться "Укргідроенерго" знайти компроміс з екологами та громадськістю при реалізації енергетичних проектів?
  • В якому стані перебувають дамби основних українських ГЕС? Які з них потребують ремонту, або перебувають в аварійному стані? Наскільки небезпечним об'єктом є Київське море, а також чи можливий прорив дамби Київської ГЕС?
  • Які чинники можуть призвести до здорожчання електроенергії для споживача?
  • Чим небезпечні пікові навантаження та як цьому запобігти?

Тисніть плеєр, щоб подивитися повну версію ефіру "Час: Online". 

ПрАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять дев’ять станцій на річках Дніпро та Дністер – Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС. Будуються Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2. У 2017 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства становила 103, а їхня сумарна встановлена потужність досягла 5747. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, мобільний аварійний резерв в об'єднаній енергосистемі України.

Попередній матеріал
"Росія не вибачила чесності": що наразі відомо про вбивство журналіста Бабченка
Наступний матеріал
На Херсонщині горять ліси: назвали попередню версію займання