Економіка
Економіка focus.ua

За часи президентства Порошенка Україна зросла в рейтингу Doing Business на 48 позицій

  Читайте по-русски
  Україна покращила показники за 6 із 10 індикаторів, які враховуються фахівцями Світового банку при складанні рейтингу

  Україна одразу на сім пунктів покращила свою позицію в рейтингу інвестиційної привабливості Doing Business-2020, який щороку оприлюднює Світовий банк, посівши 64-ту сходинку зі 190 країн. Про це інформує "Урядовий портал".

  Прокоментував оновлені дані п'ятий президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

  Він написав: "Збір даних для рейтингу Doing Business завершується кінцем квітня. Символічно. Вдячний нашій команді за достойний результат. За 5 років у цьому рейтингу ми піднялися на 48 позицій. Щиро бажаю нашим наступникам зробити краще".

  Результати оцінив і прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, сказавши: "Підвищення рейтингу України в Doing Business-2020 одразу на 7-й позицій – це результат, який говорить сам за себе. Це позитивний сигнал для українських підприємців та "зелене світло" для іноземних інвесторів. Однак це лише початок і ми продовжуємо роботу у цьому напрямку: три дні тому запрацював Кодекс про банкрутство, кілька тижнів тому – закон про стимулювання інвестиційної діяльності, активізуємо процеси дерегуляції".

  Як зазначається, Україна покращила показники за 6 із 10 індикаторів, які враховуються фахівцями Світового банку при складанні рейтингу.

  Найбільший прогрес Україна продемонструвала за компонентою "Захист міноритарних акціонерів" (+27 пунктів завдяки відкриттю інформації про кінцевих вигодонабувачів), а також за компонентою "Отримання дозволу на будівництво" (+10 пунктів). Крім того, на підвищення позиції в рейтингу вплинули позитивні зміни за такими компонентами: "Підключення до електромереж", "Міжнародна торгівля", "Реєстрація майна", "Доступ до кредитів".

  Як повідомляв 5.UA, Кабмін затвердив два сценарії розвитку економіки.

  Попередній матеріал
  Забрудення повітря в Україні: Мінекоенерго проведе додаткові вимірювання
  Наступний матеріал
  Через підвищення рентної плати на видобуток руди закриється третина вітчизняного виробництва – експерти
  Loading...