Світовий банк
Світовий банк Фото theguardian.com

Світовий банк затвердив Концепцію партнерства з Україною на 5 років

  Концепція передбачає важливі реформи для побудови в Україні ліберальної економіки

  Напередодні Рада Директорів Світового банку схвалила Концепцію партнерства Світового банку з Україною на 2017-2021 роки. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну. 

  "Концепція партнерства є стратегічним документом співробітництва між Україною та Світовим банком і узгоджується з цілями стратегії розвитку України, які було визначено в Програмі і плані дій Уряду, схваленому у 2016 році", - зазначається у повідомленні.

  Як стало відомо, Концепція містить середньостроковий план підтримки Світовим банком реформ в Україні.

  Повідомляється також, що серед напрямків партнерства між Україною та Світовим банком на 2017-2021 роки: управління державними фінансами та реформа державного управління; антикорупційна діяльність; зміцнення фінансового сектора; покращення інфраструктури;, земельна реформа, реформа охорони здоров'я; приватизація; соціальна допомога; створення рівноправного партнерства у приватному секторі тощо.

  "Усі напрямки та реформи, зазначені у Концепції, є надзвичайно важливими для побудови в Україні ліберальної економіки. Саме тому фінансовий потенціал, технічні знання, глобальний досвід і новаторське мислення команди організацій групи Світового банку у найближчі чотири роки будуть спрямовані на всебічну підтримку цих реформ", - відзначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

  "Концепція також визначає перелік поточних заходів на 2017 рік, а також плани на 2018 і 2019 роки з розподілом їх по пріоритетах. Заходи на подальші роки носять попередній характер і будуть переглянуті на основі консультацій з Урядом з метою забезпечення їх актуальності", - зауважили у міністерстві.

  Протягом дії Концепції фінансова підтримка Світового банку буде залежати від прогресу України в реалізації реформ, покращення результатів впровадження портфеля проектів МБРР в Україні та загального кредитного потенціалу СБ і нормативу кредитування для України. 

  Як повідомлялося, у червні Світовий банк поліпшив прогноз зростання ВВП України у 2018 році до 3,5%.

  Попередній матеріал
  ТОП-10 кращих авіаперевізників світу: хто очолив рейтинг
  Наступний матеріал
  Порошенко назвав, скільки окупантів РФ перебуває на території Донбасу
  Loading...