"Газпром"
"Газпром" 5 канал

"Спроби залякати Європу": "Газпром" зірвав важливі переговори стосовно транзиту газу – МЗС

  Тому, будувати відносини з компанією на довірі, як це роблять німецькі політики, є самообманом, переконані у відомстві

  Представники російської компанії "Газпром" зірвали технічні тристоронні консультації за участю України, Росії та Європейської комісії щодо майбутнього транзиту газу по території України.

  Про це повідомила заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль у Facebook.

  "Газпром" зірвав технічні тристоронні консультації по газу, намагаючись своєю безконтрольністю залякати Європу і нав'язати свої поняття замість цивілізованих правил. Логіка проста – не звертати уваги ані на кого, будувати "Північний потік-2", не чекаючи остаточних дозволів, ігнорувати своїх партнерів", – заявила Зеркаль.

  "Після цього можна й надалі переконувати світ, що з "Газпромом" можна домовитися і будувати відносини на довірі, як це роблять німецькі політики. Вже неважливо – це безглузда наївність або цинізм. Насправді це самообман і обман всього світу", – підкреслила чиновниця.

  У зв'язку з цим вона зазначила, що "єдине, що залишається робити – не робити "Газпрому" ніяких винятків і поширювати на всі його проекти, особливо "Північний потік-2", всі норми ЄС, що Україна вимагає вже давно".

  "Дуже до речі, що питання відповідних змін у газову директиву ЄС обговорюються в Раді ЄС саме сьогодні, – зазначає Зеркаль, – між тим ми провели змістовні бесіди з Європейською комісією з усіх істоних питань реформи ринку газу, виконання Угоди про асоціацію, в тому числі оновленого додатка XXVII, подальшу долю тристоронніх консультацій і т. д.".

  Зеркаль наголосила, що робота української сторони стосовно консультацій на політичному рівні продовжується. Також Київ готується "до всіх можливих сценаріїв розвитку подій".

  Попередній матеріал
  ВМСУ отримають нові ракетні катери "Лань-ЛК" вже у 2021 році – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Супрун пояснила, як врятуватися від переохолодження
  Loading...

  Спроба удушення Європи: США закликали Німеччину зупинити "Північний потік-2"

  У Кабміні нагадали, коли ціни на газ для населення знову підвищаться

  Будівництво "Північного потоку-2": Румунія хоче перешкодити прокладанню газопроводу

  Німецькі компанії отримали листи із попередженням про санкції США через будівництво "Північного потоку-2"

  Коболєв пропонує створити в Україні єдину базу споживачів газу: як це має працювати

  "Нафтогаз" vs "Газпром": скільки реально вдалося повернути грошей в Україну за рахунок позову у Стокгольмський суд