"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

Справа "ПриватБанку" є ключовою для сприйняття України інвесторами – Гончарук

  Читайте по-русски
  Україна потребує діалогу і спільних рішень з міжнародними партнерами, сказав прем'єр

  Прем'єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що справа "ПриватБанку" є ключовою для сприйняття країни інвесторами і для макростабільності. Про це він заявив під час Першого інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine, повідомляє "Інтерфакс".

  "У нас не диктатура, немає можливості запровадити воєнний стан і сказати кожному судді, яким чином йому потрібно поводитися. Але наша команда зробить усе від нас залежне, щоб захистити українського платника податків, і для того, щоб захистити макростабільність країни. А той кейс ("ПриватБанку" – ред.), про який ви згадали, – він є ключовим і знаковим у цій боротьбі", – сказав він.

  Прем'єр наголосив, що інвестиції не прийдуть до країни, якщо інвестори не переконаються, що справа "ПриватБанку" не може бути вирішена за рахунок платників податків.

  "Якщо інвестори не побачать, що правила змінилися, що не можна просто взяти і за рахунок платників податків спробувати розв'язати всі проблеми, якщо люди не побачать, що правила змінилися, – то інвестиції сюди не прийдуть. Ми дуже добре це розуміємо. Тому макростабільність та інтереси держави і платників податків для нас є точно ключовими", – сказав Гончарук.

  Прем'єр також зазначив, що Україна потребує діалогу і спільних рішень із міжнародними партнерами.

  "Не так давно делегація наших міністрів працювала в США. І ми очікуємо, що найближчими тижнями колеги з МВФ приїдуть до України. І ми розраховуємо на те, що все-таки досягнемо домовленості щодо формату нової програми", – додав він.

  Під час прес-брифінгу Гончарук уточнив, що прибуття місії МВФ до України очікується в листопаді. Тоді будуть продовжені переговори про нову програму для України. Чільник Кабміну сподівається, що нову програму підпишуть найближчими місяцями.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Олексій Гончарук та найбільші мобільні оператори, які працюють в Україні, підписали меморандум про покриття території України мобільним зв'язком та інтернетом.

  Попередній матеріал
  Під ВР вийшли кілька тисяч незадоволених учителів – чого вимагають від нардепів
  Наступний матеріал
  До Одеси зайшли кораблі НАТО: будуть там протягом тижня
  Loading...

  ДБР узялося за Гройсмана: суд дозволив вилучили в ОП документи про його призначення прем'єром

  Брифінг прем'єр-міністра за підсумками засідання уряду – відео

  Брифінг прем'єр-міністра України Олексія Гончарука – відео

  Через Brexit британський фунт обвалився до трирічного мінімуму

  Заступника голови ОП Олексія Гончарука призначили прем'єр-міністром

  Прем'єр-міністр Італії Конте оголосив про відставку