Пенсіонери
Пенсіонери podrobnosti.ua

Що буде із зарплатами українців у 2020 році – прогноз економіста

Читайте по-русски
За останні чотири роки середня пенсія зросла від 50 доларів до майже 100, нагадав Кухар

Про те, чи є перспективи зростання бюджетних зарплат в Україні 2020 року та чого чекати пенсіонерам, розповів у студії "Час: Online" на "5 каналі" економіст Михайло Кухар.

На думку експерта, під час світової кризи очікувати зростання добробуту – це "наївно". Крім того, не факт, що збережеться купівельна спроможність наявних у людей на руках грошей.

"Не зростатиме цього року зарплата в доларовому еквіваленті і, я гадаю, у гривневому – також. До цього треба поставитися спокійно без огляду на політичні симпатії. Всім було прекрасно, коли економіка зростала. І треба розуміти, що світова криза – це світова криза. В такий рік наївно чекати, що в когось зросте добробут. І в рік кризи не буде ніякого зростання соціальних виплат. Дай бог, щоб купівельна спроможність не сильно знизилася тих грошей, що люди отримують на руки", – вважає експерт.

"Держава немало зробила для пенсіонерів за останні чотири роки. Середня пенсія наблизилася до 100 доларів, а була 50. Ясно, що пенсії втратять свою купівельну спроможність, інфляція буде трохи вищою для пенсіонерів. Пенсіонери, як і все суспільство, – втратять. Такий фінансовий маневр, резерв, щоб підвищувати пенсії в рік кризи – це безумство, це значить затягнути для себе кризу ще на кілька років".

Попередній матеріал
Медик пояснила, що робити, якщо людина відчула симптоми ГРВІ
Наступний матеріал
Віталій Кличко щодо ситуації в Києві в умовах карантину – брифінг
Loading...

Про дефолт не йдеться: у Нацбанку пояснили падіння курсу гривні – включення

Україна входить у світову фінансову кризу – Шмигаль

"Світова економічна криза вже настала": економіст Михайло Кухар пояснив, що відбувається

Глава МВФ пояснила, чому світовій економіці загрожує Велика депресія

У 2018 році кожна дев'ята людина у світі страждала від голоду – ООН

Уперше за 10 років: у світі скоротилася кількість доларових мільйонерів