РФ затримала на кордоні 72 вагони з України, що прямували в Казахстан і Киргизстан

  Існують проблеми і під час перетину українськими вантажними автомобілями білорусько-російського кордону

  Росія в рамках нових обмежень українського транзиту, запроваджених із 1 липня, затримала на кордоні 72 вагони, що їхали з України до Казахстану й Киргизстану, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

  "Станом на 9:00 13 липня 2016 року на кордоні України з Російською Федерацією затримано 72 залізничних вагони, що слідували до Казахстану й Киргизстану. 13 із цих вагонів були відправлені за зміненим маршрутом, решта 59 залишаються на російсько-українському кордоні", – йдеться в повідомленні.

  У міністерстві також повідомили, що українські вагони, що прямували до Казахстану й Киргизстану, не пропускають і на білорусько-російському кордоні. За неофіційною інформацією "станом на 13 липня на станції Орша-Західна (Республіка Білорусь) затримано близько 55 вагонів".

  Крім того, за даними Мінекономрозвитку, існують проблеми під час перетину українськими вантажними автомобілями білорусько-російського кордону.

  "Станом на 9:00 13 липня, за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, у пункті пропуску Редьки–Красне перебувають близько 50 українських транспортних засобів. За останню добу 5 українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні для перетину кордону", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, 8 липня 2016 року РФ затримала 30 українських вагонів по дорозі до Казахстану та Киргизстану. Нагадаємо, 1 липня РФ запровадила додаткові обмежувальні заходи щодо транзиту українських товарів по своїй території. Зокрема, вони передбачають продовження терміну дії продуктового ембарго щодо низки українських товарів, включаючи продовольство й промислову продукцію, до 31 грудня 2017 року, обмеження на транзит товарів до Казахстану й Киргизстану, повну заборону на транзит товарів, що потрапляють під дію ембарго або передбачають стягнення мита.

  Попередній матеріал
  Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії робот-охоронець вагою 130 кг наїхав на малюка

  В ЄС закликали Україну утриматися від дзеркальних транзитних санкцій проти РФ

  Росія посилила обмеження на транзит українських товарів

  ЄС зробить все можливе, аби РФ скасувала торговельні обмеження проти України – єврокомісар

  Кабмін продовжив продуктове ембарго проти Росії до кінця 2017 року

  Ембарго на російські товари набуло чинності

  Імпортозаміщення не вдалося: Росія скасувала ембарго на продукти для дитячого харчування