ЄС зробить все можливе, аби РФ скасувала торговельні обмеження проти України – єврокомісар

  Торговельні обмеження з боку Росії щодо країн "Східного партнерства" суперечать політичним інтересам ЄС, переконаний Ган

  ЄС зробить усе можливе для скасування Росією торговельних обмежень щодо України, які практично зупиняють транзит до країн Середньої Азії. Про це на прес-конференції в Києві заявив єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоханнес Ган, інформує УНІАН.

  "Все, що ми можемо зробити, ми обов'язково зробимо для скасування торговельних обмежень та розвитку економіки регіону", – наголосив він.

  Також Ган підкреслив, що країни "Східного партнерства" співпрацюватимуть із метою забезпечення якісного торговельного клімату в регіоні і скасування усіх дискримінаційних бар'єрів в економічних відносинах. За його словами, торговельні обмеження з боку РФ щодо країн "Східного партнерства", включаючи Україну, суперечать політичним інтересам Європейського Союзу, і їх необхідно скасувати.

  "Є дещо, що я повинен політично адресувати. Нещодавно були введені певні обмеження, що забороняють експорт товарів з однієї країни, наприклад, Білорусі або України, у країни на сході Європи або Азії. Росія ввела такі заборони. Це не приносить користі, є непотрібною мірою, і ми повинні домогтися скасування обмежень. Не в наших політичних інтересах мати подібні обмеження", – наголосив Ган.

  При цьому єврокомісар підкреслив, що такі обмеження завдають шкоди як країнам "Східного партнерства", так і самій Росії. "Це не в інтересах громадян як з одного боку, так і з іншого боку кордону", – підкреслив Ган.

  Як повідомляв 5.ua, 4 липня 2016 року Росія посилила обмеження на транзит українських товарів

  Попередній матеріал
  Моторошна аварія на залізниці: в Італії внаслідок лобового зіткнення загинули щонайменше 10 осіб – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Кіборг" Дмитро Крикун: Страх був завжди, той хто каже, що не боявся - бреше. Cтрашно, бо жити хочеться

  Росія офіційно заборонила транзит українських солодощів

  У Мінекономрозвитку заявили про труднощі з транзитом вантажів із України територією РФ

  Кабмін звернеться до СОТ, аби провести консультації щодо обмеження українського транзиту територією РФ

  Для безпечного транзиту Україною МВС забезпечить конвой для західних перевізників - представник Мінінфраструктури

  Ембарго на російські товари набуло чинності

  Кабмін продовжив продуктове ембарго проти Росії до кінця 2017 року