Фото ДПСУ

У Мінекономрозвитку заявили про труднощі з транзитом вантажів із України територією РФ

  В "Укркондпромі" заявили про блокування Росією транзиту української "кондитерки"

  Про перешкоди транзиту українських товарів через Росію - просять експортерів повідомляти у міністерстві економічного розвитку. На сайті відомства є адреса електронної пошти, куди можна надсилати листи.

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України з посиланням на звернення експортерів повідомило про труднощі із пропуском вантажів, які прямують з України транзитом через територію Росії до третіх країн, зокрема Азербайджану та Грузії.

  В українському міністерстві не повідомили, що саме є причиною затримання вантажів. Реакції від російської сторони теж наразі немає.

  Свою чергою голова асоціації "Укркондпром" Олександр Балдинюк заявив, що Росія повністю заблокувала транзит українських кондитерських товарів через свою територію, проте в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України не мають офіційного підтвердження цієї інформації.

  "Для "кондитерки" транзит закрито остаточно. Тільки що повідомили, що росіяни повертають наші вагони, які йдуть на Середню Азію", - сказав Балдинюк у коментарі виданню "Європейська правда" в суботу, 9 квітня.

  Однак, за інформацією "Європейської правди", торговий представник України - заступник голови МЕРТ Наталія Микольська повідомила, що наразі цю інформацію не підтверджено.

  "Зафіксовано певну кількість таких випадків, і їх стає дедалі більше, але підтвердження повного блокування немає", - заявила вона.

  Зауважимо, що  Мінекономрозвитку  просить надсилати матеріали від офіційних органів Федерації, де зазначена причина затримки та вжиті дії щодо врегулювання ситуації.

  Як повідомляв 5.ua, після відновлення транзитних відносин України з Росією національна поліція визначила маршрути для проїзду вантажних автомобілів. Можна перетинати лише два пункти пропуску в Сумській і Харківській областях.

  Попередній матеріал
  На Донеччині СБУшник разом з місцевим криміналітетом погоріли на хабарі
  Наступний матеріал
  У київському метро на колію впав пасажир
  Теги:
  Loading...

  Кабмін звернеться до СОТ, аби провести консультації щодо обмеження українського транзиту територією РФ

  Для безпечного транзиту Україною МВС забезпечить конвой для західних перевізників - представник Мінінфраструктури

  Пивоварський пропонує розблокувати транзит російських вантажівок

  Західні партнери занепокоєні ситуацією з транзитом російських фур через Україну -Томбінський

  РФ дала дозвіл на транзит українських вантажів

  5 канал - трансляція наживо