РФ заблокувала 50 українських вантажівок з товарами для Казахстану

  Інформація щодо автомобілів, які простоюють на російсько-білоруській ділянці державного кордону, уточнюється

  У Смоленську простоює близько 50 машин з українськими вантажами для казахстанських компаній, з яких 10 машин – це перевізники Казахстану. Про це повідомляє Національна палата підприємців Республіки Казахстан "Атамекен" з посиланням Союзу міжнародних автомобільних перевізників, пише "Укрінформ".

  "Станом на сьогодні, згідно з попередньою інформацією Союзу міжнародних автомобільних перевізників (КазАТО), у Смоленську простоює близько 50 машин з вантажами для казахстанських компаній, з яких 10 машин – це вітчизняні перевізники. Повідомляється, що ці машини перетнули зовнішній кордон ЄАЕС до 1 липня 2016 року і прибули на контрольний пункт "Красне" 30 червня 2016 року", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, інформація щодо автомобілів, які простоюють на російсько-білоруській ділянці державного кордону, уточнюється.

  "Ця інформація буде направлена до Комітету державних доходів Мінфіну РК для подальшого вирішення питання на рівні міжвідомчої взаємодії митних органів РК і РФ щодо пропуску машин на територію РК", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомлялося, 1 липня 2016 року Путін підписав указ про внесення змін до указу №1 від 1 січня 2016 року, який визначав особливий порядок ввезення товарів з території України в Казахстан транзитом через Росію.

  Попередній матеріал
  В Одесі на хабарі піймали декана академії харчових технологій
  Наступний матеріал
  Порошенко затвердив нову форму для української армії – Бірюков

  Порошенко на горі Карачун вшанував пам'ять воїнів, які загинули під час звільнення Слов'янська

  Британський парламент закликав розширити санкції проти РФ, оскільки Росія стає активнішою

  Росія домовляється з "ДНР" для фабрикування справ проти українців за "військові злочини" – Тимчук

  Генсек НАТО: Росія готова застосовувати силу для зміни кордонів