Порошенко на горі Карачун вшанував пам'ять воїнів, які загинули під час звільнення Слов'янська

Президент оглянув хід робіт із відновлення радіотелевізійної передавальної станції "Краматорськ" та забезпечення доступу до українського радіо- та телемовлення

Президент Петро Порошенко розпочав робочу поїздку до Донецької області з відвідання гори Карачун, де поклав квіти до пам'ятного знаку та вшанував пам'ять воїнів, які загинули у ході бойових дій, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент оглянув хід робіт із відновлення радіотелевізійної передавальної станції "Краматорськ" та забезпечення доступу до українського радіо- та телемовлення. Станція, яка знаходиться на горі Карачун, була зруйнована проросійськими терористами під час окупації Слов'янська та Краматорська.

З метою відновлення сталої трансляції українських радіо- та телевізійних каналів на території Донецької області проводяться будівельно-ремонтні роботи по відновленню адміністративних приміщень та встановленню нової щогли радіотелевізійної передавальної станції "Краматорськ".

Під час наради на горі Карачун Порошенко наголосив на необхідності забезпечити повне покриття українських радіо- та телеканалів на всій території Донецької і Луганської області.

"Відновлення трансляції українських телеканалів у Луганській та Донецькій областях є завданням державної ваги", – наголосив Президент.

Як повідомляв 5.ua, на Центральній площі міста Слов'янськ відбулися урочисті заходи з нагоді відзначення 2-ї річниці визволення північних міст Донецької області від проросійських терористів.

Попередній матеріал
Рада звільнила двох суддів Конституційного Суду
Наступний матеріал
Лікарі-біотехнологи відновили розтрощену кінцівку 19-річному добровольцю

Порошенко про звільнення Слов'янська: Не кожна армія світу здатна скласти такий іспит

Порошенко у Слов'янську відзначить річницю звільнення від бойовиків