dyvys.info

Порошенко у Слов'янську відзначить річницю звільнення від бойовиків

  Петро Порошенко 5 липня у Слов'янську візьме участь в урочистих заходах з нагоди 2-ї річниці визволення від проросійських бойовиків північних міст Донецької області

  5 липня на Центральній площі міста Слов'янськ відбудуться урочисті заходи з нагоді відзначення 2-ї річниці визволення північних міст Донецької області від проросійських терористів за участю Президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

  Починаючи з квітня 2014 року місто стало ареною бойових дій між терористичними угрупуваннями і українськими бійцями. Збройний конфлікт розпочався у ніч на 11 квітня 2014 року, коли сили спеціальних операцій Російської Федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті і вивісили там прапор РФ. Реакцією української влади стала Антитерористична операція, розпочата 13 квітня з метою зупинити терористів.

  5 липня 2014 року українські військовослужбовці звільнили місто від проросійських терористів. 3 серпня 2014 року у звільненому Слов'янську пройшла хода на підтримку єдності України. Ходу організувала місцева патріотично налаштована молодь.

  Попередній матеріал
  Терористи третю ніч поспіль атакують позиції ЗСУ – українські бійці мусять відстрілюватися
  Наступний матеріал
  Столтенберг розповів, як НАТО буде протидіяти гібридним війнам

  У Слов'янську схопили розвідника "ДНР"

  СБУ затримала у Слов'янську бойовика "ДНР" - колишнього міліціонера