засідання Кабміну 5 канал

Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман

  Кабмін отримав підтримку США у реформуванні митниці і спільно з американськими митниками та прикордонниками за рік кардинально трансформує українську митну систему

  Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ході засідання Кабінету міністрів в Києві в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Наше розуміння сьогодні повністю збігається, і ми наведемо порядок на українській митниці. Я думаю, що протягом одного року ситуація буде змінена кардинально", – зазначив Гройсман.

  За його словами, 11 експертів митної та прикордонної служби США, які працювали в Україні, в ході підсумкової системної зустрічі 12 липня представили короткий звіт, в якому підтвердили необхідність кардинальних змін у митній системі країни.

  Прем'єр-міністр зазначив, що детальний звіт буде представлений через 30 днів. Він буде містити рекомендації щодо подолання корупції в митній системі, перетворення митниці на якісний сервіс для легального бізнесу, припинення будь-яких зловживань при розмитненні товарів.

  Технічна місія митної служби США працювала в Україні з 28 червня по 11 липня. Експерти прибули до Києва на запрошення прем'єр-міністра для визначення потреб щодо реформування української митниці та підготовки реформи.

  Попередній матеріал
  Лисенко: На Світлодарській дузі бойовики гатять з БМП та автоматичних станкових гранатометів
  Наступний матеріал
  РФ затримала на кордоні 72 вагони з України, що прямували в Казахстан і Киргизстан
  Теги:
  Loading...

  Гройсман пропонує змінити радянську систему реєстрації шлюбів

  Гройсман доручив міністрам почати підготовку до реалізації угоди про ЗВТ з Канадою