Facebook / Ніна Южаніна

Поспіх при зміні Податкового кодексу негативно позначиться на українській економіці – Южаніна

  Читайте по-русски
  Нардеп наголосила, що законопроєкт №1210 може бути прийнятий виключно спільно з проведенням одноразового декларування для фізичних осіб

  Ухвалення законопроєкту №1210 в його нинішньому вигляді принесе різко негативні наслідки для української економіки. Таку думку висловила народний депутат Ніна Южаніна, виступаючи на засіданні парламентського комітету з податкової і митної політики, передає "МинПром".

  "У законопроєкті №1210 ви насправді змішали все питання в купу, не підозрюючи, що робите, в першу чергу, погану послугу самим собі", – звернулася вона до глави профільного комітету Данили Гетманцева.

  Южаніна розповіла, чому раніше законопроєкти щодо імплементації Плану дій BEPS не реєструвалися і не розглядалися в сесійній залі Верховної Ради.

  "Цей законопроєкт може бути прийнятий виключно спільно з проведенням одноразового декларування для фізичних осіб, – наголосила нардеп. – І саме тому всі переговори з МВФ крутилися навколо того, як провести це декларування, щоб імплементувати в українське законодавство, в тому числі, і оподаткування контрольованих іноземних компаній".

  Вона зауважила, що сьогодні законодавці фактично "вирвали" з Плану ту частину, яка погіршить роботу бізнесу, і намагаються прийняти її в комплексному законопроєкті.

  "Якщо цей законопроєкт буде винесений в зал в такому вигляді, то до грудня відбудеться або зміна резидентства, або переструктурування бізнесу так, що ви в Україні не побачите жодного середнього і великого бізнесу. Тому хорошу і таку необхідну ідею для України не перетворюйте через поспіх прийняття просто в страшні негативні наслідки для української економіки ", – резюмувала Южаніна.

  Нагадаємо, раніше Європейська бізнес асоціація заявила, що термінове прийняття законопроєкту №1210 негативно позначиться не тільки на інвестиційному кліматі країни, а й призведе до скорочення доходів бюджету.

  Попередній матеріал
  Рада Європи відзначила позитивну тенденцію у підвищенні професіоналізму, ефективності і якості правосуддя в Україні
  Наступний матеріал
  Законопроєкт №1210 ставить під сумнів нормальне функціонування галузі – Марунич
  Теги: