Порошенко: Рівень інфляції в Україні буде нижчий за прогнозований показник МВФ у 25%

  Рівень інфляції в Україні цьогоріч буде нижчий за прогнозований показник МВФ у 25%. Про це заявив голова ради НацБанку Петро Порошенко.

  За його словами, вже найближчим часом - завдяки стабілізації на фінансовому ринку - НБУ буде рекомендувати комерційним банкам не відмовляти вкладникам в достроковому поверненні депозитів. Щоправда, поки що йдеться про вклади, внесені після 20-го жовтня, коли набула чинності антикризова постанова Нацбанку. Крім того, фонд гарантування вкладів протягом тижня буде збільшено вдвічі - до двох мільярдів гривень, повідомив голова Ради НБУ. Також має бути запроваджений єдиний курс валют - що зрівняє офіційний, міжбанківський та курс готівкового продажу.

  Петро Порошенко, Голова Ради НБУ: "На сьогоднішній день першочерговий захист громадян має бути в збереженні купівельної спроможності, національної грошової одиниці., зниження інфляції. Для того, щоб була стабільність - треба щоб був єдиний курс. Курс міжбанка і курс готівки, щоб курс інтервенції і курс офіційний були однаковими. Бо якщо вони будуть різними - то це означає на мою думку - певні труднощі і непрозорість у курсоутворюючій політиці."

  Попередній матеріал
  Муаммар Каддафі показав українським журналістам своє шатро (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Хорват: МВФ може припинити видачу кредиту, якщо Україна буде порушувати узяті на себе зобов`язання
  Теги:
  Loading...