Муаммар Каддафі показав українським журналістам своє шатро (РЕПОРТАЖ)

  Триденний візит лівійського лідера Муаммара Каддафі до Києва добіг кінця. Наостанок поважний гість запросив журналістів у свій славетний намет, де ночує та приймає візитерів. Намет встановили у самісінькому центрі столиці - у дворі резиденції Президента України.
  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Спартанські умови - традиція Муаммара Каддафі. Він любить жити у наметі - у наметі ж проводить і прес-конференцію для журналістів. Доки його чекають - гріються біля мангалів".

  Вогнище біля славетного намету розпалене. Журналісти вишикувалися усередині. Почет Каддафі обшукав кожного з них - і попереджає: звертатися до лівійського гостя треба винятково - пан Лідер.

  На стінах намету - верблюди. Поруч із кріслом обігрівачі. А на столі пана лідера  .. мухобійка. Навіщо? - цю загадку журналістам так і не вдасться розгадати. Та і самого Каддафі чекати - кілька годин. Лівійці подають приклад. Супровід лідера помітно утеплився і самі вже йдуть ближче до вогню. Кажуть - до таких холодів не пристосовані.

  А його - усе нема. Та лівійські гості дбають - щоби перебування у наметі видавалося солодшим. І так само люб`язно збирають обгортки після цукерок. Пан лідер з`являється у білому - та в окулярах від сонця. Каже - українські традиції йому видалися дуже близькими. 

  Муаммар Каддафі, Лідер Великої Вересневої революції: "Щодо наших бедуїнських традицій, то вони схожі з вашими. В Африці майже як у вас".

  А ще - Каддафі залишився задоволеним усіма стародавніми надбаннями, які демонстрував йому український Президент.

  Муаммар Каддафі, Лідер Великої Вересневої революції: "Те, що я бачив учора в резиденції мого дорогого друга Ющенка, - усі ці речі, які мені показали, говорять про стародавність нації і про те, що вона креативна. У резиденції Президента усе як у прадавніх часах".

  У нього звичка - усіх президентів називати друзями. Каже для них він - теж друг. Хіба що до нового американського президента має деякі застереження. Цитує сам - себе.

  Муаммар Каддафі, Лідер Великої Вересневої революції: "Моя Зелена книга попереджала, що темношкірі будуть правити у світі. Це - початок їхньої перемоги. Колись вони були рабами. І я сподіваюся, у Обами не виникне комплексу неповноцінності. Боюся, щоби він не став королем над королями".

  Питанню про нового американського президента Каддафі втішився. Лише засмутився, що поставили його не першим, а останнім. Та ще й - не українські журналісти.

  Ольга Сніцарчук, Віктор Сніжко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.99Мб)
  Попередній матеріал
  МВФ прогнозує подальший спад виробництва в Україні
  Наступний матеріал
  Порошенко: Рівень інфляції в Україні буде нижчий за прогнозований показник МВФ у 25%
  Теги:
  Loading...