fdlx.com

Після затвердження порядку ввезення та вивезення товарів з району проведення АТО буде прийнятий їх перелік – Гройсман

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що після затвердження Кабінетом міністрів України порядку ввезення та вивезення товарів з району проведення Антитерористичної операції (АТО) буде окремо прийнятий перелік таких товарів

  "Сьогодні ми розглянемо внесений Службою безпеки України (це їх компетенція) порядок переміщення товарів, і сподіваюся на те, що його приймемо. Наступна позиція – нам потрібно затвердити (це Міністерство з тимчасово окупованих територій і Міністерство економіки) ось той мінімальний перелік необхідних компонентів і матеріалів", – сказав він у ході засідання Кабінету міністрів України в середу, 1 березня, передає "Інтерфакс-Україна".

  Крім того, прем'єр зазначив, що в Україні необхідно встановити ефективний контроль за переміщенням товарів з тимчасово непідконтрольних територій, і до цього слід залучити громадськість і волонтерів.

  "Нам потрібно побудувати ефективний контроль за переміщенням товарів. І цей контроль має бути з залученням громадськості і волонтерського руху, щоб отримати максимальну прозорість у цьому процесі", – заявив голова уряду.

  Він підкреслив, що СБУ вже підготувала проект порядку переміщення товарів з тимчасово непідконтрольних територій, і документ сьогодні має затвердити уряд.

  Попередній матеріал
  ГПУ: суд дозволив заочне розслідування стосовно міністра часів Януковича
  Наступний матеріал
  "Цього разу "візиток" не залишили": невідомі підпалили двері інституту національної пам'яті
  Loading...

  Гройсман закликав організаторів блокади Донбасу спільно боротися з контрабандою на лінії розмежування

  Порошенко та Гройсман про блокаду ОРДЛО: "Маємо справу з підривом національної економіки"

  Аваков просить повноважень і рішень Антитерористичного центру і Кабміну для зняття блокади ОРДЛО