Олександр Клименко
Олександр Клименко ukurier.gov.ua

ГПУ: суд дозволив заочне розслідування стосовно міністра часів Януковича

Олександр Клименко, займаючи посаду міністра доходів і зборів, пограбував держбюджет України на суму 3,166 млрд грн, зазначив генпрокурор

Голосіївський суд Києва дозволив заочне розслідування стосовно колишнього міністра доходів і зборів, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на сторінці у Facebook, прикріпивши фото відповідної ухвали.

За його словами, відповідне рішення було прийнято "після 17 години "процесуальних" боїв та ігор адвокатів у хованки від суду". Надання судом дозволу на проведення спеціального досудового розслідування відбулося після розгляду понад 30 клопотань сторони захисту.

Про Клименка генпрокурор зазначив: "Останній, у період квітня 2012 – вересня 2013 року, обіймаючи посаду голови ДПСУ (міністра доходів і зборів), у складі створеної і очолюваної Януковичем В.Ф. злочинної організації, зловживаючи службовим становищем, діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленого злочинного плану і злочинної схеми заволодів коштами державного бюджету України на загальну суму 3,166 млрд грн."

Нагадаємо, за даними Луценка, компанії бізнесмена Сергія Курченка і екс-міністра Олександра Клименка завдали державі збитків майже на 200 млрд грн.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Донеччині сталося масове отруєння школярів
Наступний матеріал
Після затвердження порядку ввезення та вивезення товарів з району проведення АТО буде прийнятий їх перелік – Гройсман
Loading...