Платіжки
Платіжки nv.ua

Нові київські тарифи у декілька разів перевищують тарифи по всій Україні

  Київські тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій станом на 1 серпня перевищують тарифи усіх найбільших міст України в декілька разів

  Це стало відомо з інформації про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 серпня 2017 року, після їх оприлюднення Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомляє "Укрінформ".

  Так, середньозважений затверджений тариф у столиці України дорівнює 4,88 грн/кв.м (без ПДВ). У той час, як найнижчий – у Полтаві – становить 0,64 грн/кв.м, у Херсоні – 0,80, Чернівцях – 0,97, Сєверодонецьку  –0,94 грн/кв.м.

  Найвищий після Києва тариф встановлено у Вінниці – 3,03 грн/кв.м та у Тернополі – 3,30 грн/кв.м. У решті міст тариф коливається в середньому від 1,5 грн/кв.м до 2,5 грн/кв.м.

  Нагадаємо, з липня 2017 року тарифи на утримання будинків у Києві зросли в 1,5-2 рази. Платіжки з їх урахуванням кияни отримали в серпні.

  Як пояснили в КМДА, протягом останніх двох років влада міста отримувала звернення комунальних підприємств, які виконують функції з утримання будинків та прибудинкових територій, з проханням скоригувати тарифи.

  "Ми вимушені йти на підвищення, щоб забезпечити стабільну роботу підприємств", – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  У Києві більше 11 тис. будинків житлового фонду. Влада затвердила тарифи для 8 тис. 327 будинків, які є у комунальній власності (решта будинків – іншої форми власності).

  Як повідомлялося, розпорядженням КМДА №668 від 6 червня 2017 року в Києві затверджено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. У розпорядженні повідомляється, що середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м з ПДВ.

  Попередній матеріал
  Коштом росіян підтримував "Гіві": ГПУ склала підозру Жириновському в фінансуванні тероризму
  Наступний матеріал
  "Наші – найкращі": Український гімнаст Верняєв виборов 5 медалей Універсіади-2017
  Loading...

  Від 24 серпня у центрі Києва ще одна вулиця стане пішохідною

  Церемонія підняття Державного Прапора України за участі Президента – відео

  Максимально урочисто і з бійцями НАТО: як проходила генеральна репетиція параду до Дня Незалежності

  У Києві автобус в'їхав у зупинку

  Танк "Оплот", РСЗВ "Ураган", ББМ "Козак": на Хрещатику виставили броньовану міць української армії

  "Міць нескорених": До Дня Незалежності "Укроборонпром" представить понад 30 зразків військової техніки