5 канал

Максимально урочисто і з бійцями НАТО: як проходила генеральна репетиція параду до Дня Незалежності

Середмістям Києва крокували 4,5 тисячі українських військових – зокрема і тисяча ветеранів АТО

Остання – генеральна і четверта за рахунком – репетиція параду до 26-ї річниці Незалежності України відгомоніла Хрещатиком. Вона була максимально схожа на фінальний святковий парад. 4,5 тисячі українських військових – зокрема і тисяча бійців, які пройшли АТО – у парадній формі урочистим маршем прокрокували головною вулицею країни.

Цього разу разом із ними пройшли і підрозділи десяти іноземних держав. Зокрема – дев'яти країн-учасниць НАТО та Грузії. Представники їхніх міністерств оборони будуть присутні і на параді 24 серпня. Був присутній на репетиції і глава вітчизняного оборонного відомства Степан Полторак – він об'їхав усі колони українських підрозділів та привітав їх.

"Бойовий дух тримаємо і хочемо хлопцям, які зараз на сході, хочемо показати, що ми з вами. Готуємося. І оця вся орава – є кому їх поміняти. Вони не одні там. Вони скоро приїдуть до своїх сімей та родин, а ми їх поміняємо, будемо боронити рубежі", – розповів про парад військовослужбовець 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ Дмитро Галюк.

А от литовський військовослужбовець Геде Мюнланс, який бере участь у заході, зазначив: "Підготовка ваших військових досить якісна, думаю, вони гарні хлопці. Усе ж таки у вашій країні триває війна, але вони виглядають добре. Умови на базі, де ми живемо – цілком нормальні. Ми відзначаємо День незалежності Вашої країни і це приємно просто бути тут".

Як повідомляв 5.UA, військовий парад у Києві відвідають 11 міністрів оборони різних країн.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Танк "Оплот", РСЗВ "Ураган", ББМ "Козак": на Хрещатику виставили броньовану міць української армії

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ЦВК додатково призначить вибори у місцевих громадах - Зубко
Наступний матеріал
У Харкові блискавка підпалила адмінсуд: гасять понад 100 пожежників – відео
Loading...