НБУ
НБУ 5.ua

НБУ дозволив банкам обслуговувати клієнтів за закордонним паспортом

  Читайте по-русски
  Таким чином, при отриманні банківських послуг особами-резидентами закордонний паспорт прирівнюється до внутрішнього

  НБУ дозволив українським банкам обслуговувати громадян за наявності закордонного паспорта. Про це повідомляє Державна міграційна служба з посиланням на лист Національного банку України №Р/25-0006/45577 від 4 вересня 2019 року.

  У повідомленні уточнюється, що при отриманні банківських послуг особами-резидентами паспорт громадянина України для виїзду за кордон прирівнюється до внутрішнього паспорту.

  "Слід зазначити, що відповідно до наданих роз'яснень, відомості "по батькові" фізичної особи-резидента, які не містяться у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, можуть встановлюватися банками на підставі інших офіційних документів, зокрема – про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП)", –

  Водночас, у відомстві нагадали, що відповідно до законодавства, посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю або учасника Другої світової, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи – не можуть бути використані для встановлення особи громадянина України при отриманні банківських послуг.

  Як повідомляв 5.UA, нещодавно стало відомо, коли Україну відвідає місія МВФ.

  Попередній матеріал
  Запаси газу в Україні сягнули максимуму за останні 7 років – "Нафтогаз"
  Наступний матеріал
  У списках на звільнення ще понад сотня осіб – Денісова
  Loading...