Рахункова палата uainfo.org

Рахункова палата назвала міністерства – найбільших порушників бюджетного законодавства

  Читайте по-русски
  У минулому році аудитори Рахункової палати встановили факти порушення бюджетного законодавства та неефективного використання бюджетних коштів на 17 млрд грн

  Очільник Рахункової палати України Валерій Пацкан, представляючи звіт за 2018 рік у Верховній Раді, заявив, що найбільшими порушниками бюджетного законодавства 2018 року стали міністерства інфраструктури, оборони та охорони здоров'я, а також Генпрокуратура й Державна служба у справах учасників війни й ветеранів АТО. Про таке повідомив "УНІАН".

  Він додав, що в минулому році аудитори Рахункової палати встановили факти порушення бюджетного законодавства та неефективного використання бюджетних коштів на 17 млрд грн.

  "Ми склали рейтинг найбільш неефективних розпорядників коштів. Перша п'ятірка виглядає таким чином: Міністерство інфраструктури – майже 55% від обсягу перевірених нами коштів використовувалися неефективно, Міністерство оборони – 42%, Міністерство охорони здоров'я – 42%, Генеральна прокуратура – 37%, Державна служба у справах учасників війни й ветеранів АТО – 16%" – наголосив Пацкан.

  Крім того, він закликав депутатів ухвалити відповідні кадрові рішення, а правоохоронців – звернути увагу на ці міністерства й розпочати кримінальне провадження.

  "Завтра у Верховній Раді звіт уряду, і для парламенту це привід порушити питання про відповідність деяких міністрів займаним посадам", – підсумував посадовець.

  Як повідомляв 5.UA, Київ очолив рейтинг туристичних міст Європи для бюджетної подорожі за версією німецького видання Instyle.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": перекладачка, письменниця і бізнесвумен Гаська Шиян в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Оголосили штормове попередження: на заході України град і сильний вітер
  Loading...

  "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено

  Скандал із "вони всі помруть" Лінчевського: що вирішила дисциплінарна комісія

  Україна ініціює міжнародну групу з аудиту збитків, завданих військовим конфліктом