МВФ
МВФ Depositphotos

МВФ назвав умови для виділення допомоги Україні

Читайте по-русски
Україна сподівається отримати 5 млрд доларів

МВФ очікує, що Україна ухвалить зміни до державного бюджету 2020, які пов'язані з поширенням коронавірусу. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Він також закликав українську владу продовжувати роботу зі Світовим банком для забезпечення ефективного ринку землі. Напередодні міністр фінансів України Сергій Марченко повідомив: Україна під час перемов з МВФ узгодила межу прибутків. А також дефіцит оновлюваного держбюджету на 2020 рік.

Тепер Україна сподівається отримати від фонду п'ять мільярдів доларів. Але для отримання цього кредиту від МВФ потрібно узгодити меморандум. Та ухвалити у Верховній Раді пакет законів про банки та зміни до державного бюджету 2020 року.

Позачергове пленарне засідання Ради може відбутися 8 або 9 квітня, про це напередодні в ефірі телеканалу "Україна" повідомив голова франції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми вітаємо підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення засад реструктуризації банків, і очікуємо на його остаточне ухвалення. Ми також очікуємо на ухвалення змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, що постали внаслідок COVID-19", – сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада підтримала законопроєкт №2571-д "Про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Документ підтримали 267 нардепів.

 

Попередній матеріал
Про раптово вимкнений турборежим і герцога Коломойського: Валерій Пекар у програмі "Є СЕНС"
Наступний матеріал
Входять до підвищеної зони ризику: люди старше 60 років не повинні виходити з дому – спецвипуск
Loading...

Ажіотаж та економічна криза: чи витримає удар коронавірусом українська гривня

Лідер "ЄС" про банківський закон: Це вибір між порятунком України – і дефолтом та наступом Росії

Між Коломойським та МВФ: що саме обере Верховна Рада – "ІнфоВечір"

Порошенко: Зеленський опинився перед непростим вибором – обрати або Україну, або Коломойського

Дефолт, гроші від МВФ, пандемія коронавірусу: велике інтерв'ю з Петром Порошенком

За І квартал 2020 року держбюджет може недоотримати 60 млрд грн – нардеп