МВФ
МВФ utmagazine.ru

МВФ готовий залучити весь резерв на подолання кризи у світі

  Читайте по-русски
  Крісталіна Георгієва зауважила, що ще ніколи за 75-річну історію фонду країни не потребували такого екстреного фінансування

  Міжнародний валютний фонд розглядає надання фінансової допомоги на подолання наслідків пандемії коронавірусу в світі. Про це заявила директор-розпорядник фонду Крісталіна Георгієва у своєму зверненні, оприлюдненому на сторінці фонду у Twitter.

  За її словами, МВФ готовий залучити весь резерв розміром $1 трильйона, щоб подолати кризу, адже ще ніколи за 75-річну історію фонду країни не потребували такого екстреного фінансування. Наразі до МВФ одночасно звернулися 85 країн. Георгієва зазначила, що навіть під час кризи у 2008-2009 роках ситуація була кращою.

  "Ми ніколи в історії МВФ не бачили, щоб світова економіка зупинилася. Ми в рецесії, вона набагато гірша, ніж глобальна економічна криза. І це криза, яка вимагає, щоб ми згуртувалися. ВООЗ існує для захисту здоров'я людей, МВФ – захистити здоров'я світової економіки", – сказала Георгієва.

  Вона додала, що найбільше страждають країни, які розвиваються, оскільки у них менше ресурсів для боротьби з економічною кризою та подолання епідемії коронавірусу. Саме цим країнам насамперед надаватимуть фінансову підтримку.

  Нагадаємо, раніше у Нацбанку розповіли, що Україна проводить консультації з Міжнародним валютним фондом щодо можливості отримання екстреної фінансової допомоги через коронавірус.

  Попередній матеріал
  Коронавірус у світі: кількість заражених уже понад 1,27 мільйона – одужало більш як 260 тисяч
  Наступний матеріал
  Борщовий набір і гречка: у НБУ розповіли, які продукти продовжують дорожчати
  Loading...

  В Україні почали діяти нові карантинні обмеження – що заборонено

  На Чернігівщині від коронавірусу помер чоловік, який напередодні намагався втекти з лікарні

  Хворого на COVID-19 прем'єр-міністра Великої Британії госпіталізували

  В Україні зафіксовано 1308 випадків COVID-19

  У Києві без маски не можна ходити навіть по вулицях і біля будинків: де знайти засоби захисту

  Створено світлодіоди, що знищують коронавірус за 30 секунд освітлення