bykvu.com

Міжнародний знак якості: Світовий банк вирішив користуватися системою ProZorro

Світовий банк хоче використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні

Світовий банк за результатами оцінки функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro визнав, що може використовувати цю платформу для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні. Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні. Метою цієї місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB – Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів", – йдеться у повідомленні.

Результати цієї оцінки – основа для прийняття Світовим банком рішень щодо використання системи для проведення закупівель, які ним фінансуються. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов заявив: "Це чудові новини для ProZorro і чергове міжнародне підтвердження ефективності системи. Ми сподіваємося, що за кілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь".

Закупівлі у ProZorro здійснюються за принципом електронного реверсивного аукціону – це електронна закупівля, що передбачає проведення відкритих торгів між організацією-покупцем та рядом постачальників, які конкурують один з одним шляхом зниження ціни.

Як повідомляв 5.UA, експерт розповів, скільки вдалося зекономити за рік роботи системи ProZorro.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент нагородив 36 бійців ЗСУ та 12 нацгвардійців, двох з них – посмертно
Наступний матеріал
Бойовики ОРДО обстріляли безпілотник ОБСЄ під Пікузами, погрожували стерти відео
Loading...

Засновник і президент компанії Amazon став найбагатшою людиною планети, обійшовши Гейтса

Новинка від Prozorro: в Україні запрацює електронний рейтинг замовників

Bitcoin встановив історичний рекорд вартості