Банкомат
Банкомат 5.ua

Мінсоцполітики хоче штрафувати роботодавців, які затримують зарплату

  А працівник, згідно з законопроектом, зможе тимчасово припинити працювати в разі затримання виплати на термін більш як 2-х тижні

  Директорат норм і стандартів гідної праці Міністерства соціальної політики розробив законопроект, який передбачає стягнення з роботодавця пені в розмірі облікової ставки Нацбанку України за кожен день затримання виплати заробітної плати, якщо термін цього затримання перевищує 15 днів.

  Як повідомляє прес-служба міністерства, про таке йдеться в проекті закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця".

  Законопроект передбачає також право працівника тимчасово припинити виконання роботи в разі затримання на термін більш як 15 днів виплати належної йому заробітної плати. Крім того, працівникові пропонується виплатити компенсацію в розмірі трьох середньомісячних заробітних плат (за останні 12 місяців) у разі порушення справи про банкрутство роботодавця або припинення трудового договору в разі звільнення працівника до порушення зазначеної справи.

  "Зараз проект закону направлено на узгодження до зацікавлених органів виконавчої влади та сторін соціального діалогу. Його ухвалення сприятиме забезпеченню конституційних гарантій права працівників на отримання належних їм коштів з оплати праці та відповідатиме частині Конвенції Міжнародної організації праці №173 "Про захист вимог працівників у випадку неплатоспроможності роботодавця", – зазначено в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Убивали – й закопували просто на подвір'ї: у Кривому Розі знайшли свіжий могильник
  Наступний матеріал
  Підозрюваного в організації замаху на Гандзюк перевезли з Херсона
  Loading...

  Гройсман: До кінця року вийдемо на середню зарпллату у 10 тис. по Україні

  Підвищення ціни на газ: як оформити субсидію

  Apple і Samsung оштрафували на €15 млн за уповільнення роботи смартфонів

  В Україні зростуть тарифи на опалення та гарячу воду – Рева

  Стало відомо, коли в Україні запрацює повна монетизація субсидій

  Не звільняє "євробляхерів" від митних законів: у ДФС пояснили постанову Верховного Суду