Зарплата
Зарплата Depositphotos

Розенко розповів, коли українці отримають "мінімалку" на рівні 4200 грн

Віце-прем’єр-міністр налаштований дуже оптимістично і планує у новий рік увійти вже з підвищеним рівнем мінімальної зарплати

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко розповів, коли уряд планує підвищити мінімальну заробітну плату до 4200 гривень. 

"Я оптиміст у цьому питанні. Я переконаний, що для того, щоб, зокрема, говорити і про підвищення пенсій українцям, щоб говорити про легалізацію заробітних плат, оживити купівельну спроможність громадян, це є наші амбіції і наше зобов’язання перед суспільством – ще в цьому році зробити 4200 грн (мінімальну заробітну плату)", – зазначив Розенко.

"Коли, в якій формі, як швидко ми це робитимемо – будемо, безумовно, радитися всередині уряду, але я ще раз кажу: є звернення Президента України щодо 4200 грн, є публічні зобов'язання, зафіксовані, в тому числі, у проекті державного бюджету України. Там також зафіксована ця цифра. Я переконаний, що в цьому році ми зможемо це зробити", – наголосив віце-прем’єр-міністр.

Попередній матеріал
Народжені в сорочках: у Мексиці впав пасажирський літак, але минулося без жертв
Наступний матеріал
У Києві кількість отруєних шаурмою сягнула 70 осіб: як це сталося і хто винен
Loading...