Гривня
Гривня foto

Держстат порахував, в яких сферах в Україні заробляють найбільше, а де – найменше

  Середній розмір оплати праці в усіх регіонах був вищим від рівня мінімальної заробітної плати, проте лише у чотирьох з них заробітна плата перевищила середню в Україні

  У січні-травні 2018 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працівників 10 осіб і більше) становив 8 225 грн і порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшився на 26,7%.

  Такі показники економіки України за 5 місяців 2018 року наводить Державна служба статистики.

  До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці у січні-травні Держстат зарахував авіаційний транспорт, фінансову та страхову діяльність, інформацію та телекомунікації, професійну, наукову та технічну діяльність, а серед промислових видів діяльності – виробництво фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, добування кам'яного та бурого вугілля, де заробітна плата перевищила середній показник в економіці в 1,4-4,0 рази.

  Найнижчий рівень заробітної плати – не більше як 74% середнього рівня в економіці – спостерігався на підприємствах поштової та кур'єрської діяльності, охорони здоров'я, тимчасового розміщування й організації харчування, бібліотеках, архівах, музеях та інших закладах культури, а також у сфері водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

  Середній розмір оплати праці в усіх регіонах був вищим від рівня мінімальної заробітної плати, проте лише у чотирьох із них заробітна плата перевищила середню в Україні: м. Київ – 12 721 грн, Донецька область – 9 173 грн, Київська – 8 392 грн та Дніпропетровська – 8 237 грн.

  Найнижчий рівень заробітної плати, який не перевищував 79% середнього рівня в економіці, спостерігався в Херсонській, Чернігівській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

  Індекс реальної заробітної плати в січні-травні 2018 р. порівняно з відповідним періодом 2017 року становив 111,8%.

  Попередній матеріал
  Санаторії в анексованому Криму належать Україні – ГПУ
  Наступний матеріал
  Nord Stream на ремонті: Росія збільшила транзит через українські ГТС
  Loading...

  Львівська красуня виборола титул Мiss Ukrainian Canada-2018 – ФОТО

  Відбувся штрафом: росіянина, який до смерті побив українця в Туреччині, відпустили

  У Польщі впав з даху і розбився на смерть український заробітчанин: що відомо

  МЗС Великої Британії вимагає від РФ негайно звільнити всіх українських політв'язнів

  У лікарні Туреччини помер український турист, якого на відпочинку жорстоко побив турист із РФ

  На погашення заборгованості по заробітній платі: шахтарям виділили 1,4 мільярда