Зарплата
Зарплата Depositphotos

Гройсман: До кінця року вийдемо на середню зарпллату у 10 тис. по Україні

  Урядовці також кажуть: важливо збільшити зарплати для медиків і працівників у приватному секторі

  До кінця цього року розмір середньої заробітної плати по Україні становитиме не менше як 10 тисяч гривень. Про це заявив прем'єр–міністр України Володимир Гройсман, передає "Укрінформ".

  "Якщо ж говорити практично, то маємо цього року домогтися, щоб середня зарплата по Україні досягла не менше 10 тисяч гривень. І, думаю, до кінця року ми вийдемо на цей показник", – переконаний глава уряду.

  За його словами, підставами робити відповідні прогнози є позитивна динаміка у зростанні розміру мінімальної заробітної плати.

  "Згадайте, якщо говорити про "мінімалку", не так давно це було 1450 гривень і саме я, незважаючи на критику багатьох політиків і експертів, розпочав її збільшення. А з 1 січня, як ми тепер бачимо, "мінімалка" вже буде 4 170 гривень", – констатує прем'єр.

  Разом із тим, Гройсман відзначив: заяви про необхідність підняття мінімальної заробітної плати до 5500 грн "переслідують суто політичні цілі".

  Натомість, переконаний чільник Кабміну, важливо забезпечити секторальне зростання зарплат.

  "Зміни вже відчули на собі медики. Десятки тисяч лікарів на первинній ланці, яка реформується, вже починають отримувати нову заробітну плату. Йдеться не про 5-7 тисяч, а про 12-18 тисяч гривень. Дуже важливо також, щоб у приватному секторі заробітна плата зростала. Так і рухатимемося", – повідомив Гройсман.

  Як інформував 5.UA, наступного року всі педагогічні працівники отримають підвищення зарплати на 9%.

  Зауважимо також, що в серпні цьогоріч середня зарплата в Україні сягнула позначки у 8,9 тисяч гривень.

  Попередній матеріал
  Супрун заявила, що поширення небезпечних інфекцій зупинить "колективний імунітет" – подробиці
  Наступний матеріал
  В Україні вперше запровадять контроль за якістю опалення
  Loading...