5 канал

Мільярдні збитки: з понад 100 держпідприємств тільки п'ять прибуткові – Нефьодов

  Нині прибуток приносять лише підприємства в енергетичному секторі, секторі машинобудування, секторі газу та нафти

  Чистий прибуток державних підприємств за 2016 рік перевищив 26 мільярдів гривень. Однак прибутковий результат показали лише 4-5 державних компаній з майже сотні, які є економічно активними. Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов на брифінгу у Києві, передає "Укрінформ".

  "Чистий прибуток (держпідприємств) досяг 26,4 млрд грн. Це значний крок уперед, порівняно з результатами 2015 року", – зазначив Нефьодов.

  Як стало відомо, прибутковими є лише сектори нафти та газу, енергетичний сектор та сектор машинобудування, а решта сфер наразі є збитковими.

  "Взагалі п'ять компаній, а якщо розібратись, то навіть чотири компанії демонструють гарний результат, решта 90 показують збиток у близько 10 мільярдів гривень", – сказав Нефьодов.

  Нагадаємо, у НАБУ розслідують корупцію на держпідприємствах, що завдала збитків на 20 млрд гривень. У полі зору детективів, зокрема, близько 50 держпідприємств, більшість із яких за розміром активів входять до ТОП-100 держкомпаній за версією Мінекономрозвитку. 

  Попередній матеріал
  Клімкін анонсував телефонну розмову лідерів Нормандської четвірки
  Наступний матеріал
  "Сумніваюся, що КНДР цього досягла самостійно": Клімкін закликав до міжнародного розслідування ракетної програми КНДР
  Loading...