5 канал

Ляпіна наголосила, що політична позиція міністра економіки підриває довіру інвесторів

  Читайте по-русски
  Якщо людина не готова до політичної діяльності, то ніякі знання і ніякі тренінгові фішки не допоможуть зробити його політиком, наголосила голова ДРС

  Відеоролик, в якому міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов розповідає про те, що його не цікавила Україна, підриває довіру бізнесу до влади, про це заявила голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

  "Я б хотіла звернути увагу на те, що позиція міністра, як би ми там не говорили – це завжди політична позиція. Якщо людина не готова до політичної діяльності, то ніякі знання і ніякі, вибачте мені, тренінгові фішки не допоможуть зробити його політиком, який виробляє політику. Це просто абсолютно різні шаблони. Але, на жаль, поки що я не бачу переходу з однієї категорії в іншу. Я не знаю, коли цей ролик був записаний, але можу сказати, що те, що ми чуємо, це знову ж ось в серію підриву довіри. Ну як повинен реагувати інвестор або підприємець, який дивиться цей ролик? Ну це його просто лякає", – зауважила Ляпіна.

  Розшифровка відеоролика виглядає так:

  Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України: "Я б хотів, щоб ви розуміли, що я в принципі нічого не знаю. Я поїхав в дев'яносто дев'ятому році з України - писати докторську в аспірантурі в університеті Вісконсіна. І з тих пір я постійно повертаюся, але я повертався з особистих причин, тому що у мене дві сестри, племінники, тато - сім'я. І мене ніколи не цікавила особливо Україна. Мене цікавили там, не знаю, вітрильний спорт, мене цікавила сальса, наприклад, але мене не цікавили ніколи Україна, реформи, політика, економіка".

  Попередній матеріал
  Данкова: Коли стане невигідно добувати руду – її возитимуть з Бразилії
  Наступний матеріал
  Керівництво НАТО відвідає Україну в жовтні – мета візиту
  Теги:
  Loading...