Україна – НАТО
Україна – НАТО прес-служба Президента України

Керівництво НАТО відвідає Україну в жовтні – мета візиту

  Читайте по-русски
  Під час візиту Генеральний секретар альянсу проведе комісію Україна-НАТО в Києві, в якій візьме участь президент Володимир Зеленський

  Представники керівного органу НАТО – Північноатлантичної ради планують відвідати Україну, зокрема Одесу та Київ, 30-31 жовтня.

  Про це заявив голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков під час брифінгу в Сєвєродонецьку Луганської області, повідомляє "Громадське".

  "Це досить потужний сигнал підтримки суверенітету та територіальної цілісності України з боку НАТО. Водночас в одеський порт увійдуть кораблі постійної військово-морської групи НАТО", – повідомив Вінніков.

  За його словами, під час візиту Генеральний секретар альянсу проведе комісію Україна-НАТО в Києві, в якій візьме участь президент Володимир Зеленський.

  Також представники керівного органу НАТО зустрінуться з новообраними депутатами, новим складом уряду та представниками громадянського суспільства.

  "Цей візит є дуже важливим, і він окреслить всі пункти цьогорічного порядку денного, які є у відносинах між НАТО та Україною", – вважає Александер Вінніков.

  Попередній матеріал
  Ляпіна наголосила, що політична позиція міністра економіки підриває довіру інвесторів
  Наступний матеріал
  Підвищення ренти не принесе державі очікуваного збільшення податкових надходжень – Федерація металургів

  Курс у НАТО залишається незмінним: про що говорив Зеленський після зустрічі зі Столтенбергом

  Пресконференція Генсека НАТО і Президента України – завершено

  Генсек НАТО запросив Зеленського відвідати штаб-квартиру Альянсу