Конгрес США ухвалив законопроект про надання військової допомоги Україні www.business.ua

Конгрес США затвердив пакет допомоги Україні на $250 мільйонів – на що саме спрямують гроші

  Читайте по-русски
  Допомога має надійти в цьому році

  Конгрес США затвердив пакет безпекової допомоги Україні – а саме 250 млн дол. Гроші мають надати цьогоріч по лінії Пентагону на посилення національної безпеки і оборони. Про це повідомляє посольство України в США у Facebook.

  "Конгрес США затвердив весь пакет безпекової допомоги на суму 250 млн доларів, що має бути наданий Україні у 2019 році по лінії Пентагону на цілі посилення національної безпеки і оборони. Таким чином, у Вашингтоні визнали, що Україна продовжує рух шляхом реформ, демонстрацією чого, у т. ч., стало неухильне виконання положень схваленого минулого року Закону про національну безпеку", – йдеться у повідомленні.

  Крім того, у посольстві додали, що відповідні структури Міноборони США вже розпочали процедури укладення контрактів на постачання обладнання і надання послуг для оборонного сектору України, користуючись із коштів бюджету 2019 року.

  У посольстві уточнили: "Цьогорічний пакет безпекової допомоги передбачає надання нашій державі як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-морських сил Збройних сил України". Висловили вдячність американським партнерам за потужну підтримку в боротьбі з російською агресією.

  Як повідомляв 5.UA,  18 червня 2019 року до Києва прибув тимчасово повірений у справах США в Україні – очолюватиме посольство. 

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: ворог цілив по позиціях ЗСУ під Донецьком та Маріуполем, є загиблий і поранені
  Наступний матеріал
  Окупанти у Криму знову прийшли з обшуками до кримських татар – цього разу до бабусі 90 років
  Loading...