korrespondent.net

Картини, вина й акції "Металіста": що задекларував Аваков

  У 2016 році міністр МВС задекларував дохід у вигляді зарплати у розмірі 466 тис. 121 грн

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков є кінцевим бенефіціарним власником двох кіпрських компаній Ulisse Management Limited і Fontana Management Limited. Дані про це зазначені в електронній декларації міністра за 2016 рік, пише УП.

  Відповідно до декларації, Аваков разом із дружиною володіє двома квартирами у Харкові площею 657,9 та 70,90 кв. м, а також квартирою у Чугуєві площею 55,4 кв. м, земельною ділянкою у с. Коробочкине Харківської області площею 1,2 тис. кв. м. Дружина міністра також має земельну ділянку у с. Коробочкине площею 1,2 тис. кв. м. Окрім того, Аваков орендує номер в готелі площею 77,6 кв. м.

  У декларації також зазначено, що очільник МВС має 12 акцій ФК "Металіст" вартістю 3 грн, володіє 100% капіталу в італійській компанії Avitalia s.r.l. вартістю 8 млн 832 тис. грн, 99,99% капіталу в ТОВ "Трастова компанія Авакова" (у стадії ліквідації) вартістю 205 тис. 478 грн (0,01% цієї компанії – у сина Авакова Олександра).

  Окрім того, у 2016 році міністр задекларував дохід у вигляді зарплати у сумі 466 тис. 121 грн та дохід від погашення вартості казначейських військових зобов'язань у сумі 20 тис. грн та погашення купонів за ними – 2,8 тис. грн.

  На рахунку в "Укрексімбанку" голова МВС має 626348 грн, в "Ощадбанку" – $175804 грн, а також 200 тис. грн у вигляді активів у дорогоцінних металах, 15 тис. грн, $12,8 тис., 65 тис. євро та 870 британських фунтів, 3015 канадських доларів, 96 тис. японських ієн готівкових коштів.

  У графі фінансових зобов'язань Аваков вказав дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14 жовтня 2016 року, які не пройшли за рахунками нарахування і не були виплачені в 2016 році, в сумі 148 тис. 423 грн.

  Також Аваков задекларував картину Сергія Васильківського "Вечір на Дінці", 11 картин художника Вачагана Наразяна, картину Клягіна "Сумна пора", спільно з дружиною він володіє картиною художника Шкодовського "Ельф-Лудильщик", картиною з бісеру XVIІІ століття, літографією Пабло Пікассо, гравюрою німецького художника Карла Плюкебаума "Та, що сидить на кріпосній стіні", колекцією картин з батику, іконою "Микола Чудотворець" XVI-XVIІ століть, іконою Поступнова "Мадонна", картиною художника Попова "Портрет жінки", іконою Казанської Божої матері орієнтовно XVIІІ століття, колекцією картин Ковтуна, картиною Соллер Мун "Будинок в передгір'ї".

  У спільній власності задекларовані й інші предмети мистецтва, серед яких колекції поштових марок; колекція монет XVI-XXI століть у кількості 2652 тис. шт. та колекція золотих монет із 24 предметів.

  Міністр також задекларував меблі, годинники (Rolex Daytona, Jaeger LeCoultre, Vacheron Constantin), сумки (Chanel, Louis Vuitton), 4 шуби, інші коштовності та ювелірні вироби, а також колекцію етикеток вина марки Mouton – Rothschild.

  Як повідомляв 5.UA, стало відомо, скільки мільйонів задекларувала Гонтарева за 2016 рік.

  Попередній матеріал
  Ленін перемагає на виборах президента Еквадору
  Наступний матеріал
  Росія невдоволена: "Міністерство праці ДНР" розікрало 1,3 млрд рублів – ІС
  Loading...

  Тисяча силовиків і сотня обшуків: ГПУ розслідує нову масштабну злочинну схему

  Більше 100 обшуків у рамках справи "монополіста тютюнового ринку" проводяться у містах України

  У НАЗК назвали загальну кількість перевірених е-декларацій

  Брифінг генпрокурора та міністра МВС - відео

  Гройсман оприлюднив е-декларацію за 2016 рік: почав розпродавати власність

  Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення