Facebook / Петро Порошенко

Е-декларація Порошенка: стало відомо, скільки заробив Президент за 2016 рік

  Подружжя Порошенко тримає кошти у "Міжнародному інвестиційному банку"

  31 березня, майже за дві години до завершення кампанії з декларування, Президент України Петро Порошенко подав електронну декларацію про доходи за 2016 рік. Відповідний документ оприлюднений на сайті НАЗК.

  Як зазначається, кошти подружжя Порошенко тримає у "Міжнародному інвестиційному банку".

  Зокрема, Президент вказав такі доходи за 2016 рік: зарплата за рік - 366 тис. 342 грн, зарплата Марини Порошенко за рік - 75 тис. грн. Крім того, Порошенко отримав 11,9 млн грн відсотків від депозиту у банку "МІБ" ("Міжнародний інвестиційний банк"), а також 26,252 тис. грн від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

  Окрім того, глава держави вказав у документі нерухомість: будинок на 1331,7 кв. м у селі Козин Обухівського району на Київщині, дві квартири в Києві та ще одну столичну квартиру, 50% якої належить дружині Марині. Порошенко також володіє землею: 3,31 гектара у селі Козин Обухівського району на Київщині; 12 соток у селі Козин Обухівського району на Київщині; 75 соток у селі Козин Обухівського району на Київщині (оренда); чотири земельні ділянки в Києві (10 соток, 63 сотки, 51 та 1,3 сотки).

  Нині на рахунках Порошенка: 80 тис. 780 грн у банку "МІБ"; 25 млн 920 тис. 466 доларів США у банку "МІБ"; 9885 євро у банку "МІБ" і 393 фунти стерлінгів у банку "МІБ".

  А його дружина Марина Порошенко має на рахунках: 115 тис. 170 грн у банку "МІБ" та 4,3 тис. євро у банку "МІБ". Порошенко також задекларував 1 млн 64 тис. доларів на рахунку Rothschild Trust Schweiz AG (Цюріх, Швейцарія).

  Нагадаємо, стало відомо, скільки мільйонів задекларувала Гонтарева за 2016 рік.

  Попередній матеріал
  Мінфін запустив е-реєстр відшкодування ПДВ
  Наступний матеріал
  Від сьогодні США головуватиме в Радбезі ООН
  Loading...

  У НАЗК назвали загальну кількість перевірених е-декларацій

  Гройсман оприлюднив е-декларацію за 2016 рік: почав розпродавати власність

  Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення

  Якщо відполірувати систему е-декларування неможливо, її потрібно зупинити і переробити – нардеп

  Отримала на горіхи та зібрала засідання: Як чільниця НАЗК за систему е-декларування відповідала

  "Час.Підсумки дня": На межі зриву. Хто намагається завалити систему е-декларування та хто прагне посварити Київ і Варшаву