'Нафтогаз'
'Нафтогаз' скріншот

Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" терміново сплатити до бюджету 8,5 млрд грн – компанія внесла 13 млрд грн

  Читайте по-русски
  Загалом за 2019 рік компанія виплатила більш як 100 млрд грн податків і дивідендів

  Кабінет Міністрів зобов'язав НАК "Нафтогаз України" виплатити 8,5 млрд грн дивідендів за дев'ять місяців 2019 року до державного бюджету. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну.

  Уряд також встановив, що під час розрахунку та виплати дивідендів за результатами діяльності "Нафтогазу" за 2019 рік – зазначена сума буде врахована.

  Що цікаво – зазвичай компанії виплачують дивіденди з прибутку в наступний рік, що слідує за роком, за який отримали прибуток. Тобто, дивіденди за 2019 рік "Нафтогаз" мав би заплатити до бюджету лише у 2020 році.

  У свою чергу, голова правління НАК Андрій Коболєв заявив у Facebook, що компанія вже перерахувала гроші.

  "Сьогодні Кабінет Міністрів... прийняв рішення щодо дострокової виплатити дивідендів за 2019 рік. Одразу після прийняття цього рішення ми перерахували державі 8,5 млрд грн дивідендів та 4,5 млрд грн інших податкових платежів", – написав він.

  За даними Коболєва, з початку 2019 року "Нафтогаз" вніс до держбюджету найбільшу частку надходжень – більш як 103,8 млрд грн податків і дивідендів.

  Як повідомляв 5.UA, через проблеми з бюджетом на поточний рік заплановані проєкти уряд поставив у чергу на отримання фінансування. У підсумку – по всій країні було зупинено сотні будівництв.

  Попередній матеріал
  Кільце вогню: мешканці ОАЕ, Саудівської Аравії та Індії застали унікальне сонячне затемнення – сюжет
  Наступний матеріал
  Ситуація в ООС: на Донбасі ворог цілив із гранатометів, одного військового ЗСУ поранено
  Loading...