Кабмін хоче приватизувати чотири великі компанії

  Всього у 2016-2017 роках планують приватизувати 330 компаній

  Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики змінив перелік об’єктів, які плануються до приватизації в 2016-2017 роках. Про це на сторінці в Facebook повідомила перший заступник міністра економічного розвитку Юлія Ковалів.

  "Щойно урядовий комітет Степана Кубіва (економічна, фінансова та правова політика) підтримав внесення змін до постанови КМУ №271, які стосуються зміни переліку об’єктів, які плануються до приватизації в 2016-2017 роках", – мовиться в повідомленні.

  "В попередній редакції постанови ми мали 306 компаній. 102 компанії належить виключити, як такі що вже були приватизовані, знаходяться в процесі ліквідації або знаходяться у зоні проведення АТО. Приватизувати їх немає можливості", – зазначила заступник міністра.

  Вона наголосила, що до переліку додатково були включені 126 компаній.

  "Серед найбільших компаній, які урядовий комітет додатково схвалив до приватизації в 2016-2017 роках: ПАТ "Турбоатом", "Електроважмаш", "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", державна частка ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", – заявила чиновниця.

  "Всього компаній, які очікуватимуть приватизації в 2016-2017 роках, буде 330. Очікуємо на схвалення уряду", – резюмувала вона.

  Попередній матеріал
  Кравчук про ядерну зброю: Думаєте, ми могли нові боєголовки купити на Бессарабському ринку?
  Наступний матеріал
  Брифінг речника АПУ з питань АТО Андрія Лисенка - відео

  Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"

  Голова Фонду держмайна – як до приватизації ОПЗ не пустять росіян

  Президент ветував Закон, що обмежує права мешканців гуртожитків на приватизацію жилих приміщень

  Україна має залишити у державній власності до 100 підприємств, а решту приватизувати – голова Фонду держмайна