Банкам радять закрити відділення на карантин
Банкам радять закрити відділення на карантин Фото із відкритих джерел

Банки в Україні можуть закрити на карантин вихідного дня

  Читайте по-русски
  Голова НБУ Кирило Шевченко рекомендує закривати відділення, розташовані в торгових центрах

  В НБУ радять банкам у неробочі дні закривати відділення, які незавантажені або розташовані у великих торгових центрах і будівлях, що закриті на час карантину вихідного дня. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Національного банку Кирило Шевченко.

  Він наголосив, що перші карантинні вихідні пройшли для банків без проблем, але закривати деякі відділення – це важливий превентивний захід проти поширення коронавірусу.

  "Надаємо декілька наших порад та рекомендацій банкам, фінустановам та їхнім клієнтам. По-перше, треба дотримуватися в усіх банківських відділеннях необхідних заходів безпеки: приймати відвідувачів тільки в захисних масках, дотримуватися належної дистанції, проводити дезінфекцію. По-друге, треба закривати ті відділення, які є незавантаженими або розташовані у великих торгових центрах і будівлях, що закриті на час карантину", – розповів Шевченко.

  Він додав, що в Нацбанку радять громадянам не відвідувати відділення без крайньої потреби і вибирати онлайн канали обслуговування.

  "Національний банк не вводив ніяких обмежень в роботі фінансових установ або проведенні ними операцій. Можна без ускладнень отримати кошти з депозитів, взяти кредит, обміняти валюту, зняти готівку в банкоматі. Чергові відділення банків, які зазвичай працюють у вихідні дні, продовжують свою роботу і надають громадянам можливість користуватися банківськими послугами ", – пояснив голова НБУ.

  Нагадаємо, в Україні з 14 до 30 листопада ввели карантин вихідного дня. З 00:00 суботи до 00:00 понеділка на всій території України повинні діяти нові обмеження. Таке рішення Кабміну викликало протест і критику представників бізнесу, і сьогодні вранці 17 листопада в урядовому кварталі Києва почався протест підприємців.

  Попередній матеріал
  В Україну йдуть 10-градусні морози – в яких областях буде найхолодніше
  Наступний матеріал
  Чотири години на добу: окупанти скоротили водопостачання для Сімферополя
  Loading...

  У ІІ кварталі 2020-го погіршилися всі показники української економіки – НБУ про наслідки карантину

  Песимістичні очікування бізнесу посилилися – Нацбанк

  Рішення НБУ щодо монетарної політики – брифінг Якова Смолія

  Ціни на харчі в Україні стабілізувалися, а на деякі позиції навіть знизилися – НБУ

  У Нацбанку достатньо коштів, щоб пройти карантин – Рожкова

  "Політ нормальний": у Нацбанку розповіли, як українська економіка пережила перший місяць карантину