"Антонов" відсудив у Росії 2,9 мільйона доларів

  Судове засідання було закритим

  Українське державне підприємство "Антонов" виграло судовий позов до ВАТ "Авіакор – авіаційний завод" в Арбітражному суді Самарської області у справі про виплату винагороди (роялті) за використання товарного знака під час виробництва і реалізації літаків. Про це повідомила юридична фірма "Ілляшев та Партнери", яка захищала інтереси Антонова.

  "Рішенням суду від 4 липня 2016 р. позовні вимоги ДП "Антонов" на суму понад 2,9 млн дол. США були задоволені і підлягають стягненню на користь нашого клієнта", − прокоментував справу старший партнер ЮФ "Ілляшев та Партнери" Роман Марченко.

  В компанії також зазначили, що, зважаючи на відсутність великої практики розгляду подібних спорів російськими судами, боротьба за те, щоб переконати суддів у правоті клієнта, була досить тривалою і складною.

  Відомо, що судове засідання було закритим з огляду на те, що предмет розгляду безпосередньо пов’язаний з комерційною таємницею сторін, що беруть участь у справі.

  Нагадаємо, нещодавно президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба розповів "5 каналу" про позбавлення від залежності українського авіабудування від Росії, перші здобутки від переорієнтації на Захід та необхідність створення спільних підприємств для розвитку галузі.

  Попередній матеріал
  МВС: За час "хресної ходи" УПЦ МП відкрито одне кримінальне провадження
  Наступний матеріал
  МЗС підготувало на розгляд Ради безпеки заяву із засудженням дій РФ щодо позбавлення окупованого Криму автономії

  ПАТ "Укрзалізниця" та ДП "Антонов" співпрацюватиме з General Electric

  Президент ДП "Антонов": Україна входить до сімки країн, які мають повний цикл – від ескізу до серійного виробництва літаків

  "Антонов" у рекордні строки збудує багатоцільовий Ан-132 – без жодної російської деталі

  Україна запропонувала НАТО свої літаки виробництва ДП "Антонов"

  "Антонов" оприлюднив відео величного Ан-178, що перебуває на авіасалоні у Британії

  У ДП "Антонов" розповіли, коли будуть готові перші Ан-178 для Азербайджану