МЗС підготувало на розгляд Ради безпеки заяву із засудженням дій РФ щодо позбавлення окупованого Криму автономії

Росія продовжує порушувати всі норми міжнародного права, а також усі двосторонні домовленості, які були досягнуті між Україною і Російською Федерацією

Міністерство закордонних справ України засудило дії Російської Федерації щодо позбавлення окупованого Криму автономії, адже півострів є українським. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв.

"Cьогоднішнє рішення держави-окупанта (позбавлення окупованого Криму автономії - 5.ua) Міністерство закордонних справ засудило у своїй заяві. Ми вважаємо, що Росія продовжує порушувати всі норми міжнародного права і також всі домовленості двосторонні, які були досягнуті між Україною і Російською Федерацією", – сказав він.

"Цими хвилинами (21:00 - 5.ua) наш постійний представник при ООН в Раді безпеки поширив заяву МЗС із засудженням цих дій, а також ми підготували на розгляд всіх членів Ради безпеки заяву із засудженням такого кроку Російської Федерації. Ця заява зараз відкрита по процедурі мовчання до 17-ї години за нью-йоркським часом, до півночі за київським часом", – додав Макеєв.

Крім того, директор Департаменту політики та комунікації МЗС України повідомив, що завтра, 29 липня, тимчасово повіреному в справах України в Росії Сергію Торопову буде вручено ноту протесту у зв'язку з сьогоднішнім рішенням президента РФ.

Нагадаємо, Путін звільнив Зурабова з посади посла в Україні.

Попередній матеріал
"Антонов" відсудив у Росії 2,9 мільйона доларів
Наступний матеріал
Ремонтники під захистом бійців 59-ї мотопіхотної бригади відновлюють опори ЛЕП

"Росію чекають смутні часи" – Чубаров прокоментував позбавлення півострова автономії

Путін позбавив окупований Крим автономії

Юрист: Внесення змін до Конституції щодо автономії кримських татар – це великий козир на користь РФ

Порошенко: Країни-члени НАТО ніколи не визнають анексію Криму РФ та засуджують російську агресію