Фото Андрія Кравченка

ПАТ "Укрзалізниця" та ДП "Антонов" співпрацюватиме з General Electric

  Компанії підписали меморандум про співпрацю

  Сьогодні, 21 липня, ПАТ "Укрзалізниця" та ДП "Антонов" підписали меморандуми з General Electric. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Так, GE і "Укрзалізниця" підписали Меморандум, спрямований на розширення співпраці в сфері розвитку і модернізації парку дизельних локомотивів ПАТ "Укрзалізниця" на базі передових технологій GE. Меморандум охоплює широкий спектр застосування технологій GE для забезпечення зростаючих потреб країни в сучасній транспортній інфраструктурі і враховує багаторічний досвід реалізації аналогічних проектів GE по всьому світу.

  Як зазначається, сторони домовилися про аналіз можливостей модернізації і подальшого обслуговування дизельних локомотивів ПАТ "Укрзалізниця" для збільшення терміну служби, підвищення ефективності та екологічності парку компанії.

  Крім того, GE і ДП "Антонов" підписали меморандум, спрямований на початок співпраці двох компаній і застосування передових технологічних рішень GE в розвитку авіації України. Меморандум передбачає можливість постачання двигунів, авіаційних систем і послуг GE для деяких літаків ДП "Антонов".

  "Ми підписуємо два стратегічні політичні документи: про співпрацю з General Electric з Укрзалізницею та з ДП "Антонов". Це рішення не є випадковим. Ми довго зважували позиції всіх гравців на світовому ринку. Ми розуміємо, що General Electric – це компанія номер один у світі з виробництва дизельних локомотивів і ми дуже раді, що минулого тижня було підписано договір про надання Україні тестового локомотива. Сьогодні спільно з Укрзалізницею ми підписуємо документ, який створює правові підвалини для подальшої співпраці стратегічного характеру з виробництва локомотивів", – наголосив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

  "Другий документ не менш важливий – це ДП "Антонов". Ми одна з небагатьох держав, яка виробляє свої літаки. Співпраця з General Electric у сфері постачання двигунів може вивести наші літаки на абсолютно інший рівень якості. Це дасть змогу зайняти ту нішу в світовому ринкові, яку ми заслуговуємо. Я сподіваюсь, що після підписання сьогоднішнього документа ми почнемо практичну реалізацію цих проектів. Світ вимагає літаки Антонова, але з якісними, європейськими двигунами та авіонікою", – додав він.

  Маркетинг-директор GE Transportation Саглік Адем у свою чергу заявив: "General Electric має унікальний глобальний досвід та експертизу в залізничній сфері. Україна володіє довгостроковим потенціалом росту в розрізі географічного розташування країни та її залізничних систем. Ми раді зробити внесок в модернізацію транспортної інфраструктури України".

  Попередній матеріал
  Прикраси, гроші, документи на землю: перші фото з маєтку міського голови Бучі
  Наступний матеріал
  Жахливе водопілля: у Китаї від стихійного лиха потерпають майже 2 млн осіб
  Loading...

  Президент ДП "Антонов": Україна входить до сімки країн, які мають повний цикл – від ескізу до серійного виробництва літаків

  Президент ДП "Антонов" розповів про результати Фарнборо-2016 та новітні розробки підприємства

  "Антонов" у рекордні строки збудує багатоцільовий Ан-132 – без жодної російської деталі

  Держпідприємство "Антонов" планує запустити серійне виробництво "Мрії"